İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik Yeni mekânınıza taşınmadan önce inşaat sonrası temizlikte zaman kaybı ve kullanılan deterjan ve malzeme hatalarından doğabilecek zararları engellemek için deneyimli ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Periyodik temizlik; mevsime, havaya, trafiğe veya pek çok başka etkene bağlı olarak haftalık veya 3 ayda bir yapılabilir.

1. Vakumlu makine ile temizlik.

2. Mekanı döner yumuşak fırçalı ve kurutuculu bir makine ile temizleyiniz. Dokunulabilecek kadar sıcak su ve minimum dozda (ph 7-8,5) genel temizlik deterjanı kullanınız. Zemin üzerinde dikine çizgilerle çalışmak daha avantajlıdır. Derin temizlik: Eğer zemin yüksek derecede kirliyse derin temizlik gereklidir. Periyodik temizliğin düzenli uygulanması durumunda 1-2 yılda bir derin temizlik yapılması önerilir.

1. Vakumlu makine ile temizleyin.

2. Zemindeki sakız gibi lekeleri, leke çıkartma talimatlarına uyarak temizleyin.

3. Döner fırçalı makineyi alkaline yüksek etkili (ph 9-11) deterjan ve elle dokunabilecek kadar sıcak su ile çalıştırın. Dşe zemini ıslatmakla başlayın. Ve emici fonksiyonunu çalıştırmayın. Zemin üzerinde dikey çizgilerle çalışmanızı öneririz.

4. 5-10 dakika deterjanın etki etmesi için bekleyiniz. Fakat zeminin kendi kendine kurumamasına dikkat edin.

5. Köpüklenme bitene kadar fırçalı temizlik makinesini duru suyla çalıştırın ve zemini durulayın.

6. Eğer zemin döşendiğinde BPS uygulandı ise uygulama tekrarı gerekebilir. Bunun için lütfen BPS uygulaması ile ilgili kısma dikkat edin. Dşleme başlandığında zemin tamamen temizlenmiş olmalıdır. Manuel temizlik : Küçük alanlar ve fırçalı temizlik makinelerinin uygun olmadığı yerler için Periyodik temizlik veya inşaat sonrası temizlik: Periyodik temizlik; mevsime, havaya, trafiğe veya pek çok başka etkene bağlı olarak haftalık veya 3 ayda bir yapılabilir.

1. Vakumlu makine ile temizlik.

2. Köpükle temizlik yapılabilecek bir fırça ile temizlik yapınız. Dokunulabilecek kadar sıcak su ve minimum dozda (ph 7-8,5) genel temizlik deterjanı kullanınız. Zemini fırçalayın ve kalan suyu ıslak vakum makinesi veya kuru bez ile kurulayınız. Derin temizlik: Eğer zemin yüksek derecede kirliyse derin temizlik gereklidir. Periyodik temizliğin düzenli uygulanması durumunda 1-2 yılda bir derin temizlik yapılması önerilir.

1. Vakumlu makine ile temizleyin.

2. Zemindeki sakız gibi lekeleri, leke çıkartma talimatlarına uyarak temizleyin.

3. Dokunulabilecek kadar sıcak su ve yüksek etkili (ph 9-11) deterjan ile köpürttüğünüz fırça kullanarak zemini fırçalayın.

4. 5-10 dakika deterjanın etki etmesi için bekleyiniz. Fakat zeminin kendi kendine kurumamasına dikkat edin.

5. Zemini köpüklenme bitene kadar duru su ve yumuşak / mikro fiber bir bez ile zemini durulayın. Zemindeki suyu vakumlu makine ya da kuru bez ile kurulayın.

 

Temizlik ihtiyaçlarının en sık görüldüğü alanların başında gelen inşaat sonrası temizlik hizmeti için hizmet sunan firmamız her zaman bütünü ile temizliği ele alıp söz konusu araç alt yapısı ile bölgede ihtiyaç duyulan tüm temizlik ihtiyaçlarına tek seferde cevap verebilme potansiyelini taşımaktadır.
 
 
İnşaat Sonrası Temizlik hizmeti veren firmamız her zaman bu alanın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak ihtiyaçlar doğrultusunda temizlik hizmeti sunmaktadır. Bu nedenle özellikle temizlik yapacak olan personellerin yetiştirilmesi ve eğitilmesi için ciddi emek veren firmamızın kurumsal bölümleri planlama operasyonlarını başarı ile gerçekleştirerek pek çok temizlikte ortaya çıkan insanlardan yani çalışanlardan kaynaklı sorunları %95 oranında azaltmayı başarmıştır.
 
 
İnşaat Sonrası Temizlik hizmeti için belirleyici olan sorunların başında gelen temizlik ürünlerinin kaliteli için de özel çalışmalar sürdüren ekiplerimiz bu sayede en doğru temizlik ürünlerine ulaşmayı mümkün kılmıştır. Firma olarak yaptığımız tüm operasyonlarda en kaliteli temizlik ürünlerini tercih eden yapımız sayesinde yaptığımız tüm operasyonlar en kısa süre içinde bitme odaklı olup ve söz konusu süre içinde bitmesi mümkün olan operasyonlardır. İnşaat sonrası temizliğin en doğru şekilde ele alınabilmesi için profesyonel bilgi son derece büyük önem taşımaktadır. 
 
 
İnşaat Sonrası Temizlik temizlik dünyasının en zor operasyonlarının başında gelmektedir. Zira inşaat içinde kalabilen kapa temizliğin ve ince temizliğin yapılabilmesi için insan gücü ve makine gücü büyük önem taşımaktadır. Bu özellikle çok katlı binalar söz konusu olduğunda çok daha büyük ciddiyet taşıyan konulara dönüşmektedir. Bu yönü ile bakıldığında en çok kaçılan temizlik hizmeti olmasına karşın firmamızın sorunsuz tamamladığı bir operasyon olan inşaat sonrası temizlik hizmeti de firmamız tarafından sunulan hizmetler arasında yer almaktadır. 
 
 
İnşaat Sonrası Temizlik için her zaman en ideal alt yapı ve hijyenik koşulları bir araya getiren firmamız uygun fiyatlı temizlik hizmeti sunulabilmesi içinse ayrıca önlemler almaktadır. Bu sayede özellikle temizlik yapılacak bölgede kaba temizlik gerekecekse farklı ekipler yönlendirilerek bölgede iki aşamalı bir temizliğin ilk adımı atılmaktadır. Kaba temizlik sonlandıktan sonra hijyenik temizlik başlatılarak prestijinizi kurtaran operasyonlar ortaya çıkmaktadır.

0216 466 49 20
Mehmet Akif mh. Sarıyer sk. No: 7/2 Ümraniye/ İstanbul, Türkiye
sc