İş Yeri Temizliği

Çalışanları ve gün içerisinde yapılan giriş çıkışlarla en yoğun ve kalabalık alanlardan birisi olan, bu nedenle de mikrop ve bakteri dağılımında büyük risk oluşturan iş yerlerinin gerekli olan temizlik ve düzene kavuşturulması için hizmet veren kuruluşumuz, çalışanların motivasyonu ve müşteriler üzerinde iyi bir izlenim bırakmak için son derece önemli olan bu konuda son derece kapsamlı ve yüksek standartlı hizmet desteği sağlamaktadır.

İstanbul İş Yeri Temizliği Şirketleri arasında uzun yıllardır var olan ve izlediği yol haritası ile her geçen gün biraz daha büyüyerek alanının en iddialı isimleri arasına girmeyi başaran kuruluşumuz, hem tecrübeli çalışanları hem de kullandığı yöntemler ile işini başarı ile gerçekleştirmekte, detaylı ve özenli çalışmaları ile tercih önceliği sağlamaktadır.

Yoğun temponun yaşandığı iş yerlerinden zaman zaman ihmal edilen temizlik ihtiyaçlarına karşın firmamız sunmuş olduğu temizlik hizmetleri ile her zaman müşterileri için değer üreterek hizmet ağını genişletmiştir. Bu sayede özellikle iş yerlerinde çok daha kaliteli ve özenli temizlik hizmetleri kurumumuz tarafından sağlanmaktadır.
 
 
İş Yeri Temizliği temizlik dünyasında en önem verilmesi gerekilen temizlik alanlarından biridir. Çünkü temizlik söz konusu olduğunda doğru sonucu alabilmek için bölgeyi tanıyan ve ne yaptığını bilen personelin önemi çok daha büyük değer kazanmıştır. Bu nedenle daima aynı personelleri ile yola devam etmeyi tercih eden firmamız her zaman müşterileri için özel planlamalar yapıp inisiyatif alarak temizlik yapmaktadır. 
 
 
İş Yeri Temizliği için hizmet verecek olan personellerimiz eğer özel bir ürün gurubu tavsiye edilmemişse yani kullanılması konusunda önceden bilgi sahibi değilse firmamızın kullandığı denediği ve başarısından emin olduğu temizlik ürünlerini tercih etmektedir. Bu yönü ile bakıldığında iş yerinde hem üretim hem de ofisler bölümünde maksimum hijyen için gerekli bütün koşullar ortaya çıkmaktadır. Müşterilerimizin özel tavsiyeleri ve talepleri doğrultusunda ihtiyaç duyulan temizlik maddeleri ile temizlik hizmeti firmamız tarafından karşılanmaktadır. 
 
 
İş Yeri Temizliği yapmak başlı başına bir sorumluluk ve ekip işidir. Çünkü iki bölümde incelenebilecek olan iş yerlerinde temizlik için farklı ekipmanlar ve ekiplere ihtiyaç duyulabilmektedir. 
 
 
Örnek ile açıklamak gerekirse firmamız üretim bölümleri için farklı temizlik önlemleri alırken ofis bölümlerine farklı yaklaşımlar göstermektedir. Üretim bölümlerinde işin yapılma tarzına göre temizlik yöntemleri geliştirmek gerekmektedir. Bu nedenle bilinmeyen bir sektör üzerinde net bilgiler için çok daha net bilgilere sahip olmak gerekmektedir. Fakat ofis temizlikleri için ortak açıklama yapmak mümkün olacaktır. 
 
 
İş Yeri Temizliği alanında ihtiyaç duyulan bir temizlik dalı olan ofislerin temizliğinde sizin işinizi engellemeyecek hızlı çabuk ve etkili temizliğin hijyen ile sunulabilmesi büyük önem taşımaktadır. Aynı zamanda ekonomik temizlik yapabilmekte temizlik için son derece büyük önem taşımaktadır. Bu yönü ile bakıldığında en doğru ekipler ile temizliğinizin maksimum oranda sağlanması için firmamız yeterli olacaktır.
 
 
Zamanın büyük önem taşıdığı, iş gücü kaybına tahammülü olmayan alanlarda kalabalık ve profesyonel bir ekip ile çalışarak kısa süre içerisinde işini tamamlayan, temizliğini üstlendiği ofis yada iş yerlerini önceden inceleyerek bir ön hazırlık yapıp bu sayede kontrollü ve disiplinli bir sürece imzasını atan kuruluşumuz, İş Yeri Temizliği Firmaları İstanbul alanında farkını ortaya koyar.
 
 
Alanda bulunan mobilya, aksesuar, elektronik cihaz, tuvalet ve diğer tüm detayların temizlik ve hijyeni ile ayrı ayrı ilgilenen, en iyi kimyasal temizleyicileri kullanarak kir ve mikroptan eser bırakmayan çalışanlarımız, kendilerine ayrılan zaman zarfı içerisinde kendisinden beklenen tüm çalışmaları yaparak yeni bir gün de kusursuz bir alanda çalışmaya başlamanızı sağlar.

 

Ofis Temizleme Şirketleri içerisinde geniş müşteri portföyü, güler yüzlü hizmet anlayışı ve sunduğu hizmetin kalitesine karşın talep ettiği ekonomik ve cazip fiyat koşulları ile alanında çığır açan, yüz de yüz müşteri memnuniyeti için çalışıp, gevşeklik ve ihmale asla müsamahası olmayan firmamız, profesyonel ve detaylı hizmetleri ile büyük öncelik yaratmaktadır. 


0216 466 49 20
Mehmet Akif mh. Sarıyer sk. No: 7/2 Ümraniye/ İstanbul, Türkiye
sc