İstanbul Temizlik

İstanbul Temizlik Firmaları içerisinde gerek hizmet kalitesi gerekse çalışma koşulları ile çok farklı bir kulvarda ve standartta olan kuruluşumuz, ev, iş yeri, bina, site, kurumsal ve bireysel alanların temizliği başta olmak üzere daha pek çok alanın kusursuz bir şekilde temizleyerek alanının en iddialı desteğini sağlamaktadır. Uzun yıllardır aynı alanda hizmet veren tecrübeli temizlik çalışanları, modern donanımları ve temizlik için kullandığı malzemeleri ile sektörünün en iddialı hizmetlerini veren, istediğiniz zaman dilimi içerisinde işini eksiksiz bir şekilde tamamlayarak emrinize sunan kuruluşumuz, Temizlik Şirketleri İstanbul alanında kendisine rakip tanımamaktadır.

İstanbul da temizlik oldukça büyük önem taşımaktadır. Şehrin sahip olduğu kalabalık nüfus ve her gün artmaya devam eden yeni yaşam alanları bu alanda son derece büyük bir pazarın oluşmasına neden olmuştur. Firmamız her zaman müşterileri için en kaliteli hizmeti en uygun koşullarla sunmaya önem göstermiştir.

İstanbul Temizlik hizmeti sunan firmamız hizmet vermeye başladığı dönem ve şimdiki zaman dilimi içinde her zaman hizmet kalitesini hem çalışanların sosyal mutluluğu hem de müşterilerimizin aradığı temizlik hizmetini göz önünde bulundurarak yönlendirmiştir. Bu nedenle temizlikte ilk önceliğimiz her zaman işini severek yapan ve yaptığı işi en doğru yapmaya çalışan personeller ile çalışmaktır. Bu sayede kusursuz temizlik için insan faktörü belirli bir oranda ortadan kaldırılmaktadır. Çünkü mutlu çalışanlar işlerine çok daha fazla konsantre olmaktadır. 

İstanbul Temizlik hizmeti sunan firmamız bu hizmete ek olarak doğru ve yeterli malzeme ile temizliği sağlamaktadır. Bu nedenle kazımak ya da zaman kaybetmek için defalarca yıkamak yerine işini doğru yapan temizleyici ürünleri kullanan firmamız bu sayede en kısa sürede maksimum kaliteyi elde edebilmek için gerekli tüm koşulları yerine getirmektedir. 

İstanbul Temizlik hizmetleri firmamız için öncelikle prestij özelliği taşımaktadır. Zira şehrin en geniş hizmet alt yapısına sahip olan firması olarak en kaliteli hizmeti ve en uygun fiyatlı hizmetini oluşturabilmek için pek çok özel çalışma sizlere sunulmaktadır. Bu yönü ile ele alındığında firmamızın sunduğu pek çok ayrıcalıktan sizlerin de yararlanabilmesi için özel çalışma yöntemleri sizler için hazırlanmıştır. Örnek ile açıklamak gerekirse firmamız kısa dönemli ve uzun dönemli çalışma operasyonlarında hizmet verme yeteneklerine sahiptir.

İstanbul Temizlik örneğin firmamızın sunmuş olduğu kısa süreli operasyonlar dahilinde anlık oluşan temizlik ihtiyaçlarına çözümler üretilirken uzun süreli temizlik ihtiyaçları için çok daha kapsamlı oluşumlar sizler için sunulmaktadır. Bu oluşumlara göz attığımızda öncelikli olarak karşımız doğru branş için eğitimli personel özelliğimiz altı çizilmesi gereken yön olurken söz konusu tüm çalışmalarımızın odağında tasarruflu ve ekonomik çalışmalar yürüten personel ekipleri yer almaktadır. 

 

Alanın büyüklüğü yada gereksinimine göre çeşitli sayılardan oluşan ekiplerini ve kullanılacak temizlik malzemelerini söz verdiği günde kapınıza gönderen; inşaat, tadilat, su baskını, yangın, taşınma sebeplerinden ötürü ortaya çıkan gereksinimleriniz için hizmet veren firmamız, profesyonel yapısı ve üstün özellikli ekipmanları sayesinde kısa sürede görevini tamlayarak kullanımınıza hazır hale getirmektedir. İnsan sağlığına zararı minimuma indirgenmiş kimyasal temizlik malzemeleri, buhar makineleri ve alanında en iyisi olan bez seçenekleri ile kapı, cam, çerçeve, mobilya, zemin, duvar, banyo, mutfak ve lavabolarınızı kusursuz bir şekilde temizleyen firmamız ayrıca alanının en düşük maliyetli, işlerine de imzasını atar. 


0216 466 49 20
Mehmet Akif mh. Sarıyer sk. No: 7/2 Ümraniye/ İstanbul, Türkiye
sc