Acıbadem Temizlik Şirketi

Temizliğin lüks değil ihtiyaç olduğu düşünüldüğünde her zaman en ideal temizliği bulmak ve ideal temizlik ile maksimum hijyeni yakalamak oldukça zor. Fakat firmamız süreklilik ilkesine göre sunmuş olduğu hizmetleri ile tüm müşterileri için her zaman mümkün olan en kaliteli temizlik hizmetini sunuyor.

Düzenli ve Anlık Temizlik İhtiyaçlarında Hizmet Veriyoruz.

Acıbadem Temizlik Şirketi olarak sektörde fark yaratmak bizim için çok büyük önem taşıyor. Bu nedenle yarım asrı geride bırakan hizmetlerimiz kapsamında her zaman en özel çözümleri ve en özel ürünleri müşterilerimize sunarken en yetenekli ve deneyimli personeller ile müşterilerimiz için artı değerler üretmeyi amaçladık. 

Bu yönü ile konuyu ele aldığımızda firmamızın sunmuş olduğu artı değerlerin altını çizmek büyük önem taşıyor. Çünkü bizi diğer firmalar ile ayıran en önemli nokta tam olarak burada ortaya çıkıyor. Firmamız her zaman temizlik ürünlerinde en kaliteli ürünleri tercih etmektedir. Bu sayede temizliğin etkisi günler geçmesine rağmen hem hoş kokusu ile hem de sunduğu hijyen ile kısa sürede silinmemektedir. 

 

En Geniş Alanlarda dahi Maksimum Kalite 

Acıbadem Temizlik Şirketi olarak sektörde hizmetlerimizi ileriye taşıyan en önemli farklarımızdan bir başkası da şüphesiz deneyimli personellerimizin katmış olduğu pozitif etki. Çünkü bu sayede her müşterimiz için standartlaşmış kaliteli hizmeti ulaştırmamız mümkün olmakta. Özellikle müşterilerimizin kısıtlı zaman sorunları yaşadığı anda inisiyatif alarak doğru hamleleri yapmak büyük önem taşıyor. Kurumsal bazda çalışanlarımızın tecrübelerine olan güvenimiz bizi en kısa süre içinde maksimum temizlik ile buluşturmaktadır.

 

Temizliğin Geleceğinden Gelen Kurumsal Çözümler

Acıbadem Temizlik Şirketi olarak her zaman sektöre ön ayak olmayı başaran bir işletme olmayı başardık. Bu sayede yenilikçi yaklaşımlarımız ile temizliğin sadece ev ve iş yerleri ile sınırlı olmadığını ortaya çıkartan düzenli fabrika okul hastane gibi toplumsal temizlik alanlarında da başarılı hizmetler sunarak kurumsal referanslarımızı daha da güçlendirmeyi başardık. Söz konusu temizlik hizmetleri olduğunda müşterilerimizin kişisel dünyalarına yoğunlaşmasını sağlayan sorunsuz ve sorusuz hizmet anlayışı ile sizin için temizlikten çok daha fazlasını sunuyoruz.


0216 466 49 20
Mehmet Akif mh. Sarıyer sk. No: 7/2 Ümraniye/ İstanbul, Türkiye
sc