Anadolu Yakası Temizlik

İnsan yaşamının daha konforlu ve huzurlu yaşanabilmesi için temizliğin üstlendiği görev oldukça büyük. Zira iyi yapılmış bir temizlik hastalıları önlerken insan ruh sağlığı için çok daha yaşanabilir bir yaşam alanının ortaya çıkmasını sağlıyor.

Anadolu Yakasında Her Bölgede Temizlik Sağlıyoruz.

Anadolu yakası temizlikfirması olarak temizlik operasyonlarında aldığımız görevler bizim için her şeyden önce halk sağlığını ilgilendiren bir konu olduğunu dikkate almamıza neden olmaktadır. Bu sayede toplumsal alanların temizliği yapılmadan önce hazırlıklarımız bu bilinçle ve sahiplenme ile gerçekleşmektedir. Firma olarak önceliğimiz işini seven ve hakkı ile yapan personellerin çalışmalarını müşterilerimize ulaştırmaktır.

Firmamızdan Temizlik Hizmeti Almanız Neden Doğru Seçim?

Anadolu yakası temizlikolarak hizmet verdiğimiz günden bu yada geride bıraktığımız her temizlik hizmetinde önce kalitenin altını çizen kurumsal yapımız daima temizlik eğitimleri ile personellerini daha tasarruflu ve nitelikli temizlik operasyonları yapmak üzere eğitmektedir. Çünkü temizliğin sadece görünen kirleri çıkarmayı amaçlayan bir çalışma olduğunu düşünen kişiler bakteriyel temizliği görmezden gelecek ve söz konusu temizlik dünyasında derinlemesine operasyonlar gerçekleştiremeyecektir. Temizlik dünyasında hijyenin tam manası ile sağlanabilmesi için temizlik adımları bir program dahilinde oluşturulmalıdır. Aksi taktirde ortaya karmaşık bir görüntü kirliği çıkacaktır.

Temizlik Hizmetlerinde Dikkat Edilmesi Gerekilen Konular

Anadolu yakası temizlikhizmetlerinde uyguladığımız temizlik hizmeti öncelikli olarak müşteri adreslerine düzenlediğimiz ziyaretler ile temizlik yapılacak bölgenin özelliklerinin ve ihtiyaçlarının belirlenmesi ile başlamaktadır. Bu sayede hem kaç personelin yeterli olacağını hem de ne tür bir temizlik yapılacağını anlamak çok daha kolay olmaktadır.

Kimler Temizlik Alanında Görev Yapmalı 

Anadolu yakası temizlik hizmeti görevi sunacak olan personellerimiz daima teknik destek yeterliliği ile operasyonlarına başlamaktadır. Yani adresinize gelen temizlik ekibimiz tam manası ile söz konusuz temizliğin ihtiyaç duyacağı tüm yıkama kimyasalları ile iştirak edecektir. 

Temizlik Dünyasında Hizmet Verdiğimiz Alanlar

Anadolu yakası temizlik hizmetleri kapsamında bankalardan okullara kadar çok yaygın ve geniş bir alanda hali hazırda hizmet vermeye devam ediyoruz. Edinmiş olduğumuz kurumsa tecrübe ile en kısa sürede maksimum verimlilikle temizliği sizin için sorun olmaktan çıkarıyoruz.

Sağlıklı ve huzurlu ortamlar için olmazsa olmaz önceliklerimiz arasında yer alan, hastalık ve mikroplardan korunmada baş rol oynayan hijyen ve temizliğin sağlanması için yoğun mesai harcayan kuruluşumuz Anadolu Yakası Temizlik Şirketleri içerisinde hizmet kalitesi ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile ön plana çıkan kuruluşumuz, işinde profesyonel kişilerden oluşan kadrosu ve kullandığı yöntemler ile tercih önceliği oluşturmaktadır. Ev, iş yeri, kurumsal alan ve firmalar için hem iç hem de dış alan temizliği yapan, işi ile ilgili her ayrıntıyı düşünerek tek bir başlık altında son derece kapsamlı hizmetler sunan şirketimiz, kısa zaman dilimleri içerisinde A dan Z ye her noktanın hijyen ve temizliğini gerçekleştirerek büyük konfor ve kolaylık sağlar.

Temizlenmesi gereken alanı önceden uzman çalışanları aracılığı ile görerek detaylı bir fizibilite çalışması yapan, bu noktada her ayrıntıyı planlayarak yapması gereken işlere hizmet öncesi vakıf olan firmamız, insan sağlığına en az zararı olan kimyasal ve teknolojinin son üretimi olan cihazları kullanarak benzersiz bir temizlik desteği sağlar. Ayrıca dış cephe, endüstriyel alan, fabrika, hastane gibi son derece zorlu ve titiz çalışma gerektiren alanların temizlenmesi için de gerekli donanım ve alt yapıya sahip olan kuruluşumuz, Anadolu Yakası Temizlik Firmaları içerisinde, tecrübesi ve bu güne kadar verdiği hizmetlerin kalitesi ile adından söz ettirmekte, ekonomik, sorunsuz ve kapsamlı hizmet almak isteyenler için en ideal seçeneği oluşturmaktadır.


0216 466 49 20
Mehmet Akif mh. Sarıyer sk. No: 7/2 Ümraniye/ İstanbul, Türkiye
sc