Avcılar Temizlik Şirketi

Temizlik söz konusu olduğunda akla ilk gelen noktalar fiyatlar, Hijyen ve kalite olmaktadır. Fakat firmamız müşterilerimiz için ayrıca tasarruflu uygun fiyatlı temizlik hizmetini de ortaya çıkartmıştır.

Avcılar Bölgesinde Temizlik İçin Doğru Adres Aramaya Son

Avcılar temizlik şirketiiçin doğru adres ile iletişim kurabilmek temizlik yaptırmak kadar büyük önem göstermektedir. Zira vaatler ve sunulacak hizmetin çoğu zaman birbirine uymamasına karşın firmamız her zaman müşterileri için değer ve kalite üretmeyi tercih etmektedir. Bu sayede temizlik ihtiyacı söz konusu olduğunda 3 binden daha fazla aktif müşterisi için temizlik çözümleri üretmektedir.

 

Kurumsal İhtiyaçlara Özel Çözümler

Avcılar temizlik şirketiolarak sadece bireysel müşterilerimize değil aynı zamanda kurumsal müşterilerimize de temizlik hizmeti sunuyoruz. Bu sayede özellikle güvenlik açısından büyük öneme sahip banka gibi işletmelerin temizliklerini itina ile gerçekleştirerek kısa süre içinde maksimum verimlilik ile temizlik ihtiyacını bankalardan ve tüm kurumsal işletmelerden yük olmaktan çıkarıyoruz. Hizmet anlayışımız her zaman doğru ve ihtiyaç duyulan anda temizlik yapmaktan yana.

 

Temizlik Personellerimizin Eğitimlerini Aksatmıyoruz.

Avcılar temizlik şirketiolarak temizlik dünyasında uygun fiyatlı hizmeti ve hijyenik hizmeti eğitimli personeller ile sağlayabileceğimizi düşünüyoruz. Bu nedenle düzenli olarak sunduğumuz eğitimler ile personellerimizin daha verimli temizlik yapabilmelerini sağlayan tüm eğitim desteğini ve yönlendirmeleri kendisine yaparak mevcut alanda minimum sürede maksimum beceri ile temizlik yapmanın bilimsel yollarını paylaşıyoruz. 

 

Temizlik Firmasından Çok Daha Fazlasını Sunuyoruz. 

Avcılar temizlik şirketiolarak uygun fiyatlı hizmetin öncelikli olarak kaliteli işçilik ve zaman tasarrufundan geçtiğinin bilincindeyiz. Bu nedenle almış olduğumuz önlemler ile müşterilerimizin her zaman çok daha küçük bütçeler ile temizlik hizmeti alabilmelerini amaçlıyoruz. Firma yapımızda yer alan ilkelerimiz doğrultusunda müşterilerimizin kendi temizlik ürünlerini kendilerinin seçmesine ve dilerlerse bizim tarafımızdan temin edilmesine de olanak sağlıyoruz. Biz temizlik ürünlerinde tanınmış markalardan daha çok işini kalite ile yapan ürünleri tercih ederek müşterilerimizin ödemelerini pahalı ürünler ile şişirmek yerine kaliteli ürünler ile düşürmeyi amaçlayan bir hizmet prensibi ile hareket ediyoruz.


0216 466 49 20
Mehmet Akif mh. Sarıyer sk. No: 7/2 Ümraniye/ İstanbul, Türkiye
sc