Dış Cephe Cam Temizliği

Temizliğin en önemli alanlarından biri olan plazalarda dış cephe temizliği özellikle çok katlı binalarda hiç bitmeyen bir hizmet olması nedeni ile hem güvenlik hem de temizlik açısından dikkat ile ele alınması gerekilen konulardan biridir. Bu nedenle firmamız bu ihtiyaçlar için özel çözümler üretmektedir. 

Kurumsal Aynanız olan Dış Cephede Temizliğin Önemi

Dış Cephe Cam Temizliği özellikle plazalar ve cam vitrinlere sahip mağazalar için çok büyük önem taşımaktadır. Zira özellikle plazalarda oluşan görüntü kirliliğinin ortadan kaldırılabilmesi için mutlaka düzenli temizlik hizmetleri aksatılmadan yapılmalıdır. Bu yönü ile bakıldığında firmamızdan en kaliteli hizmeti alabilmek ve en kaliteli hizmet talebinizi sürekli hale getirmek son derece karlı bir seçim olacaktır. 

En Kaliteli Görünüm İçin Firmamız Her an Yanınızda 

Dış Cephe Cam Temizliği yapan firmamız özellikle sallanan platformda çalışacak personellerimiz için özel eğitimler ve güvenlik tedbirleri almaktadır. Bu sayede kazalar tamamen ortadan kaldırılırken müşterilerimizin prestijini sarsacak tüm ayrıntılar sorun olmaktan çıkacaktır. Firma yapımız gereği hem sizin sağlayacağınız sistemler de hem de kendi sistemlerimizi kurma yeteneğine sahibiz. Almak istediğiniz hizmetin ayrıntılarını bizimle paylaşmanız en kaliteli hizmeti en kısa sürede almanız için yeterli olacaktır. 

Temizlik ve Hijyenik Koşullar Her Zaman Büyük Önem Taşıyor

Dış Cephe Cam Temizliği konusunda hijyenik unsurlardan daha çok ortaya çıkan görsel unsurları göz önünde bulundurulduğunda bazı art niyetli firmalar yüksek hijyenik ürünleri dış cephelerde kullanarak faturaları yükseltmeyi amaçlamaktadır. Fakat firmamız her zaman doğru ürünü ve yaklaşımı doğru yerde uygulama düşüncesi ile hem sizleri fazla maliyetlerden kurtarırken hem de milli servetin heba olmasını engellemektedir. 

Temizlikte Uygun Fiyat ve Kalite Artık Bir Arada

Dış Cephe Cam Temizliği hizmetini kalite ile sunan firmamız her dönem en özel işlemleri müşterileri için erişilebilir fiyatlarla sunmuştur. İster yüksek alanlarda isterse de temizlik zemin de yapılacak olsun firmamızın sunacağı fiyat avantajına ek olarak kaliteli prestijli hizmet sayesinde sizin için temizlik bir sorun olmaktan çıkarak tamamen vazgeçilmeze dönüşecektir.

Dış cephe cam temizliği uzmanlık gerektiren bir temizlik türüdür. Dış cephe temizliği’nde metal ve cam yüzeyler birbirinden farklı değerlendirilmeli ve iki yüzeyinde temizlik kimyasalı kendine münhasır olmalıdır. Kullanılan kimyasallar kesinlikle TSE belgesine sahip ürünlerden seçilmelidir. Zira yanlış yapılan dış cephe cam temizlik hizmeti etkin ve kalıcı çözümden çok geçici ve cepheye zarar veren bir hizmetten öteye gitmez, aksine korozyonu hızlandırır.

Yapılan araştırmalar ve tecrübelerimiz doğrultusunda gördük ki dış cephe cam temizliği yılda en az iki kez yapılmalı ve binamızı korozyona karşı korumalıyız. Bilinçli yapılan dış cephe cam temizliği cephelerin yağmur, kar ve toza karşı maksimum korumasını sağlayacağı gibi estetik görünümlerini de koruyacaktır. Bir diğer önemli husus ise; dış cephe cam temizliğini yapan şirket ya da kişilerin iş güvenliği açışından dış cephe cam temizliği yapan personellerin SSK lı olmaları ve müşteriye bu konuda güven vermeleridir.


0216 466 49 20
Mehmet Akif mh. Sarıyer sk. No: 7/2 Ümraniye/ İstanbul, Türkiye
sc