Dış Cephe Temizliği

Dış cephe kaplaması uygulanan binaların en büyük sorunlarından biri de hiç şüphesiz dönem dönem ortaya çıkan yağmur ve kar izleridir. Bu izlerin sadece ıslak değil toz fırtınaları ve rüzgarlar ile de taşındığı göz önünde bulundurulduğunda kaplama uygulamalarının kısa sürede kirlenmesi mümkün olabilmektedir. Özellikle çok katlı yüksek binalarda bu durum çok can sıkıcı bir hale dönüşebilir.

Yeni Biten İnşaatlarda Dış Cephe Temizliğinin Önemi

Dış Cephe Temizliği yapan firmamız hizmetlerini daima kalite ve saygınlık ile sunmaktadır. Bu yönü ile bakıldığında sunulan hizmetlerin kalitesini yükselten önlemleri alan firmamız her zaman doğru personel ve doğru müdahale için bünyesinde yer alan uzman temizlik eksperlerinden yardım almaktadır. Bu sayede ihtiyacınız olan temizliğin uygulama metodu bu koşullar altında belirlenerek gerçekleşmektedir.

Dış Cephe Temizliğinde Yüksek Katlarda da Hizmet Veriyoruz. 

Dış Cephe Temizliği yapan firmamız her zaman ürün ve hizmetleri ile müşterileri için alternatifler oluşturmaktadır. Bu sayede müşterilerimizin daha kaliteli hizmetler alabilmesi için daima yüksek nitelikli oluşumlar ortaya çıkartılarak yüksek katlar ve büyük apartmanlarda dış cephe temizliği mümkün olan en yüksek kalite olanaklarında sunuluyor. 

Temizliğin Kısa Sürede Bitmesi Gerektiği Durumlarda Her Zaman Yanınızdayız

Dış Cephe Temizliği özellikle açılışı yapılacak olan adresler söz konusu olduğunda kısa sürede tamamlanması gerekilen operasyonlara dönüşmektedir. Bu nedenle söz konusu temizliğin kısa sürede tamamlanabilmesi için ekip çalışması ve hızlı çözümler büyük önem taşımaktadır. Firmamız bünyesinde yer alan araç ve imkanlar ile yüksek binalarda dış cephe temizliğini mümkün olan en kısa sürede tamamlayarak müşterilerimizin zaman sorununu ortadan kaldırmaktadır. 

Uygun Fiyatlı Kaliteli Hizmet İçin Tek Adres

Dış Cephe Temizliği fiyatları firmamızda yer alan en uygun fiyatlı hizmet alanlarından biridir. Bu nedenle tam fiyatlandırma yapabilmek için söz konusu temizlik alanlarının incelenmesi büyük önem taşımaktadır. Fakat İstanbul da alabileceğiniz en iyi fiyat teklifine ek olarak en kaliteli hizmet şüphesiz firmamız tarafından sizlere sunulacak. Uygun fiyatlı hizmet için her zaman tasarruflu çalışma sergileyen personellerimiz hem bütçenizi korurken hem de uygun fiyatlı hizmet avantajı yakalamanızı sağlayacak.Dış cephe temizliği  uzmanlık gerektiren bir temizlik türüdür. Dış cephe temizliği’nde dış cephe yüzeyi örneyin metal,taş,paksaydink vb birbirinden farklı değerlendirilmeli ve bu yüzeylerin temizlik kimyasalı kendine münhasır olmalıdır. Kullanılan kimyasallar kesinlikle TSE belgesine sahip ürünlerden seçilmelidir.

Zira yanlış yapılan dış cephe  temizlik hizmeti etkin ve kalıcı çözümden çok geçici ve cepheye zarar veren bir hizmetten öteye gitmez, aksine korozyonu hızlandırır. Yapılan araştırmalar ve tecrübelerimiz doğrultusunda gördük ki dış cephe  temizliği yılda en az iki kez yapılmalı ve binamızı korozyona karşı korumalıyız. Bilinçli yapılan dış cephe  temizliği cephelerin yağmur, kar ve toza karşı maksimum korumasını sağlayacağı gibi estetik görünümlerini de koruyacaktır. Bir diğer önemli husus ise; dış cephe cam temizliğini yapan şirket ya da kişilerin iş güvenliği açışından dış cephe cam temizliği yapan personellerin SSK lı olmaları ve müşteriye bu konuda güven vermeleridir.

Gerek görünümü gerekse fonksiyonel kullanım özelliği ile günümüzde bina cephesi olarak en fazla tercih edilen cam yüzeyler, sağladığı prestij ve sergilediği estetikle de göz doldurmakta ancak zaman içerisinde kazandığı yeni görünümleri ile insan üzerinde son derece olumuz ve itici bir etki bırakmaktadır. Toz, asit yağmuru, is, egzoz dumanı, rüzgar ve daha onlarca farklı etken nedeni ile yüzeyleri kirlenip lekelenen, doğal olarak da belli aralıklarla temizlenmesi ve arıtılması gereken bu alanlar için Dış Cephe Temizliği Şirketi İstanbul hizmetleri veren birkaç profesyonel firmadan birisi olan kuruluşumuz, gerek baş vurduğu yöntemler, gerek hızlı çalışma ilkesi gerekse kullandığı malzemelerin kalitesi ile farkını ortaya koymakta, istediğiniz zaman dilimleri içerisinde sorunsuz bir şekilde temizliği gerçekleştirerek hem sizin hem de müşterilerinizin hizmetlerine sunmaktadır.

Her türlü hava koşulunun yarattığı etki farklı olmakta, kimi zaman pas kimi zaman tabakalaşmış toz ve is kalıntısı kimi zaman da asit yağmurlarının bıraktığı korkunç lekeler binanızın dış güzelliği ve canlı renklerini kapatarak kötü bir görünümün ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Her leke ve iz için farklı malzeme kullanan, çıkmaz denilen pas ve lekeleri titiz çalışmalarla sonuna kadar çıkartan kuruluşumuz, cam yüzeylerinizin yeniden ilk gün ki görünümüne kavuşmasını sağlar. Çalışacak personeli, temizlik kimyasallarını, asansör ve gerekli diğer tüm malzemeyi bizzat hizmet başlığı altında tedarik ederek sizden hiçbir ekstra talepte bulunmadan zahmetsiz ve stressiz bir süreç yürüten kuruluşumuz, Dış Cephe temizleme Firmaları İstanbul içerisinde tüm bu standartları ile tercih önceliği oluşturur.

Binaların yükseklik ve büyüklüğüne göre en kısa süre içerisinde temizliğini gerçekleştiren, daha öncesinde yaptığı fizibilite çalışması ile yapacağı her işi en ince detayına kadar projelendirerek bu sayede hızlı ve aksamayan bir hizmet gerçekleştiren şirketimiz hem kalitesi hem hızı hem de Dış Cephe Temizleme Fiyatları ile büyük konfor ve kolaylık sağlar.


0216 466 49 20
Mehmet Akif mh. Sarıyer sk. No: 7/2 Ümraniye/ İstanbul, Türkiye
sc