Emirgan Yat Temizliği

Özel misafirlerin ve prestijin çok önemli olduğu temizlik alanlarından biri de hiç şüphesiz yatlardır. Bu nedenle yat temizlikleri son derece dikkatli ele alınması gerekilen konular arasında yer almaktadır. Bu alanda hizmet veren firmamız her zaman müşterilerinin prestijini koruyan ve en önemli davetler öncesi ve sonrası temizliklerini sorunsuz tamamlayan bir firma olarak referanslar oluşturmayı başarmıştır. 

 

Emirgan Yat Temizliği alanında daima hizmet veren firmamız bölgede yer alan bir çok yat için düzenli temizlik hizmeti sunmaktadır. Bu sayede hem temizlik hizmetleri periyodik olarak gerçekleştiği için çok daha etkili hem de yat temizliği gibi hassas el becerisi gerektiren bir konu olduğu için çok daha güvenli temizlik operasyonları ortaya çıkabilmektedir. Bu yönü ile bakıldığında yat içinde her hangi bir bölgeye zarar vermeden temizliğin sağlanabilmesi için özel eğitimli temizlik ekipleri sağlayan firmamız en kaliteli temizlik hizmetini en uygun fiyata sunmaktadır. 

 

Emirgan Yat Temizliği için hizmet sunan firmamız yatların taşıdığı değerin bilincinde ve sunulacak hizmetin bütünlüğe zarar vermeyecek nitelikte olması için özel önlemler almaktadır. Bu önlemler çerçevesinde personellerimizin özellikle yat temizliği yapan gurupları için özel eğitimler ve yat içinde hareket konusunu açıklayan bilgilendirmeler yapması etkili hijyenik ve güvenli bir temizlik için olmazsa olmaz kurallarımız arasında yer almaktadır. 

 

Emirgan Yat Temizliği söz konusu olduğunda özellikle hata payının davetlerin arifesinde olduğu durumlarda kesinlikle olmadığının bilincinde olan firmamız ve personellerimiz mümkün olan temizliği en dikkatli şekilde ve en kısa süre içinde tamamlamak adına özel önlemler almaktadır. Bu nedenle yapılacak olan temizliğin tam olarak işe yarayabilmesi ve istenilen kaliteyi sunabilmesi için doğru yerde ve zamanda iletişim kurmuş olmanız kaliteli temizlik hizmeti için yeterli olacaktır. 

 

Emirgan Yat Temizliği için kullandığımız bütün temizleyici ürünler sadece hijyen ve hoş bir koku odaklı olarak seçilmektedir. Firmamız yat zeminlerinde ya da bütünlüğünde her hangi bir sorun yaratmayacak ürünleri seçerek prestijinizi etkileyecek hiçbir sorun oluşmaması adına özel önlemler almakta ve temizlik hizmetiniz bu bilinçle yapılmaktadır. 


0216 466 49 20
Mehmet Akif mh. Sarıyer sk. No: 7/2 Ümraniye/ İstanbul, Türkiye
sc