Endüstriyel Temizlik

Endüstriyel Temizlik Fabrika ve sanayi kuruluşlarının Üretim alanlarınızda kirden kaynaklanan iş gücü kaybının engellenmesi, verimli ve uzun süreli kullanımının sağlanması işçilerin daha sağlıklı ve temiz bir ortamda çalışmasının sağlanması için endüstriyel temizlik alanında uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz.

İnsan emeği ile yapılacak işleri hem daha üstün standartlarda hem daha hızlı hem de daha ekonomik fiyatlara sağlayan endüstriyel ekipman ve hizmetler, temizlik sektöründe de büyük kolaylık yaratmakta, hijyen sağlanması gereken her alanı, kısa zaman dilimi içerisinde güçlü ve güvenli bir şekilde temizleyerek son derece ucuz maliyetli tutarlara kullanım olanağı sağlamaktadır.

İşletmelerin temizlik ihtiyaçları her geçen gün büyüyen ve genişleyen sorunlar arasında yer almaktadır. Bu sorunlar ile başa çıkmak için profesyonel temizlik hizmeti almak ve işletmenizin ihtiyaçlarına tam manası ile cevap sunan bir temizlik hizmeti üretmek firma olarak ilk önceliğimize dönüşmüştür. Bu sayede işletmeleriniz için özel çözümleri sizlere sunabiliyoruz.

Endüstriyel Temizlik alanları düşünüldüğünde ihtiyaçlar da doğru orantılı olarak büyümekte de çeşitlenmektedir. Bu nedenle söz konusu alanların temizliğinin yapılabilmesi için güçlü bir alt yapı desteğine ek olarak eğitimli personellere de bu alanda büyük önem göstermektedir. Firmamız sunmuş olduğu destekler ile her zaman müşterilerimiz için katma değer oluştururken endüstriyel temizlik alanlarında öne çıkan hizmetlere imza atmıştır.

Firma yapısı olarak her zaman doğru işe doğru personel parolası ile hizmet veren işletmemiz endüstriyel temizlik talep eden firmaların kısıtlı zamanını doğru kullanmak adına özel çözümler üretmektedir. Bu sayede temizlik için ayrılan süre içinde maksimum kalite ve hijyen sağlanmış olacaktır. 

Endüstriyel Temizlik firması olarak dileyen müşterilerimiz için daha önce yapmış olduğumuz başarılı temizliklerin referansları sağlanabilmektedir. Zira hali hazırda çalışmaya devam eden bir firma düşünüldüğünde hem üretime zarar vermeden hem de etkili temizlik yapılabilmesi için bir ekip çalışması uygulanmalı ve ekip çalışmasının en kaliteli temizleyiciler ile donatılması gerekmektedir. 

Endüstriyel Temizlik ihtiyaçlarında her zaman kaliteli ile kendinden söz ettiren firmamız yapmış olduğu yatırımlarda her zaman insan yükünü azaltan ve teknolojiyi arttıran çözümlere imza atmıştır. Bu nedenle yapılan tüm operasyonlarda temizlik firması olarak üzerimize düşen görevin ve sorumluluğun bilincinde olan firma yapımız ve çalışanlarımız olarak sorun çıkarmayan ve daima tekrarı talep edilen temizlik hizmeti sunmaya özen gösteriyoruz. 

Endüstriyel Temizlik alanında işletmeniz içinde kullanılacak tüm ürünler piyasa da yer alan ve kendini kanıtlamış özel firmalara ait özel temizleyiciler olabildiği gibi talepleriniz üzerine iş yerinizin hassasiyetleri göz önünde bulundurularak talep ettiğiniz markalarda kullanılabilmektedir. Periyodik ve düzenli temizlik için hizmet veren firmamız her zaman uygun fiyatlı hizmet sunma anlayışı ve her zaman yüksek kaliteli temizlik operasyonlarını amaçlamaktadır. 

İş yeri, hastane, fabrika, banka gibi kurumsal niteliğe sahip geniş yüz ölçümüne sahip alanların temizlenmesinde vakitten tasarruf sağlamak, iş gücü kaybına neden olmadan her daim steril ve temiz tutmak için son derece elverişli olan ve kusursuz çözümler gerçekleştiren Endüstriyel Temizlik ekipmanları, kolay kullanım özelliği ve sağladığı standartla hem bizim hem de müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktadır.

Aynı anda hem süpürüp, hem fırçalayıp hem de temizleyen, geride kuru bir alan bırakıp gün içerisinde alanın her daim kullanılabilirliğini sağlayan endüstriyel temizlik yöntemi ile son derece hijyenik, ferah ve temiz alanlar yaratan kuruluşumuz, İstanbul Endüstriyel Temizlik Yapan Şirketler içerisinde gerek çalışanlarının profesyonelliği gerekse kullandığı sistemlerin modern ve teknolojik olması ile alanında fark yaratmakta, kamu ve özel sektörlerin büyük binalarının hızlı ve kolay temizlenmesi için en ideal çözümleri sunmaktadır.

Anadolu yakasında bulunan tüm ilçe ve semtlere hizmet veren en uzman isimlerden bir tanesi olan ve yılların kazandırdığı tecrübe ve deneyimler ile bu gün alanında kusursuz çalışmalara imza atan firmamız, geniş portföyü ve iddialı referansları ile lider bir kimliğe sahiptir.


0216 466 49 20
Mehmet Akif mh. Sarıyer sk. No: 7/2 Ümraniye/ İstanbul, Türkiye
sc