Ev Temizliği

İstanbul Temizlik Şirketleri içerisinde profesyonel kadrosu, modern kuruluş donanımı ve hizmet kapsamı ile ön plana çıkan, inşaat yada tadilattan çıkan evlerin yanı sıra hali hazırda kullanılan konutlarınız için de teçhizat ve temizlikçi desteği sağlayan firmamız; hızlı, ekonomik, kusursuz ve kapsamlı hizmet çözümlerine imzasını atmaktadır. Hizmet verilecek alanın büyüklüğü ve ihtiyacına göre malzeme ve çalışan sayısını belirleyen, salon, mutfak, oda, tuvalet ve banyolarınızı, benzersiz bir şekilde temizleyerek kullanımınıza hazır hale getiren kuruluşumuz, gündelikçi bayanların verdiği hizmetten çok daha kaliteli ve kapsamlı işlere imzasını atmaktadır.

İnsan sağlığına zararı olmayan kimyasalların yardımı ile ilk gün ki görünümüne kavuşturulan ve yüz de yüz hijyen sağlanan alanlar, buharlı temizlik aletleri ve alanının en iddialı malzemeleri kullanılarak her şey dahil hizmetleri ile sunulmakta, başta belirlenen fiyattan ekstra bir talep de bulunulmamaktadır. İstanbul Ev Temizliği Firmaları içerisinde hizmet kalitesi ve büyük önem verdiği iş disiplini ile ayrıcalık yaratan, koşulsuz müşteri memnuniyeti için her detay ve ayrıntıyı düşünerek kusursuz hizmet desteği sağlayan firmamız, su baskını ve yangın gibi feci durumlarda, taşınma önce ve sonrasında, her boyut ve tipteki ev yardımınıza koşmaktadır.

Ekipler halinde hizmet veren ve ihtiyacınıza göre kişi sayısı belirlemesi yapılarak gerekli tüm malzemeler de bizzat firmamız tarafından temin edilerek, siz değerli müşterilerinden ekstra hiçbir talepte bulunmayan kuruluşumuz;

* Koltuk ve halıların süpürülüp dilerseniz silinmesi

* Cam, çerçeve ve kapıların silinmesi

* Parkelerin mop ile temizlenmesi

* Fayans, seramiklerin ve kararmış derz dolguların temizliği

* Aspiratör, fırın, mutfak dolaplarının yağdan arındırılarak hijyene kavuşturulması

* Küvet, lavabo, klozet temizliği hizmetlerini aynı anda vermektedir.

Temizlik Şirketi Fiyatları ilk bakışta pahalı gibi gelse de sonucu gördüğünüzde ödediğiniz her kuruşun sonuna kadar hak edildiğini görecek, yapılan detaylı temizlik neticesinde uzun süre evlerinizde rahat ve sağlıklı bir şekilde oturabileceksiniz. Günlük ev temizliği ve detaylı Ev Temizliği gereksinimleriniz için bizi yedi yirmi dört arayabilir, son derece cazip koşullarda yaşam alanlarınızın hak ettiği temizliğe kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Temizlik şirketleri olarak verdiğimiz diğer hizmetlerden fabrika temizliği hakkındaki bilgilere bu linkten ulaşabilirsiniz.


0216 466 49 20
Mehmet Akif mh. Sarıyer sk. No: 7/2 Ümraniye/ İstanbul, Türkiye
sc