Fabrika Temizleme

Fabrika Temizleme İçerikleri bakımından son derece büyük ve donanımlı alanlar olan fabrikaların gereksinimi olan temizlik hizmetlerini veren, tecrübeli çalışanları ve modern donanımları ile alanının en iddialı çalışmalarını gerçekleştiren firmamız, temizlik şirketleri içerisinde lider ve marka olmuş isimlerden bir tanesidir. Temizlenecek makine yada malzemelerin cinsine göre temizlik kimyasalları kullanan, endüstriyel yöntemlere baş vurarak hızlı ve kusursuz bir düzen ve hijyen sağlayan kuruluşumuz, fiyat yönünden de son derece cazip koşullar ileri sürmektedir.

Çalışacağı fabrikayı önceden ekspertizleri aracılığı ile inceleyerek detaylı bir fizibilite çalışması yapan, bu sayede süreci planlı bir şekilde yönlendirerek çıkabilecek sorunlara karşı tedbirler alan şirketimiz, Fabrika Temizleme Fiyatları belirlemesini de yine yaptığı bu ön çalışmada belirleyerek, önceden bilgi sahibi olmanızı sağlar.

Temizlik sürecinde kullanılacak malzemeleri de firma olarak karşılayan, müşterilerinden bu süreçte ekstra bir malzeme yada ücret talebinde bulunmayan kuruluşumuz, ekonomik, sorunsuz ve hızlı bir hizmet gerçekleştirir. Firmamız Güven Group Temizlik; Fabrika temizleme hizmeti sunan uzmanlığa sahiptir.

Bu hizmetler, özel eğitim almış mobil ekiplerimiz tarafından, fabrikaların en müsait zamanlarında bu işlemi yapılmaktadır. Fabrikanın kesintiye uğraması gereken zamanlarda, üretim hattının temizlenmesi işler yapılır.

Fabrika temizleme ile ilgili Risk Değerlendirmeleri ve sunulan raporlar yardımıyla tam olarak yönetilir, planlanır ve yerine getirilir.

Fabrika temizliği konusunda verdiğimiz hizmetler şunlardır:

 • Üretim Alanı Temizliği ve PPM,

 • Depo Temizliği

 • Tanker ve Tesislerin Temizliği

 • Çevre Temizliği Hizmetleri 

Fabrika Üst Düzey Temizlik Yüksek Düzeyde Kanalizasyon, Işık Elemanları, Boru, Yapısal Çelikler ve Ahşap, Kaplama, Vinç Parçaları, Çatı Alanları,Avadanlıklar ve Havalandırma Temizleme işlemleridir.

 • Koridorlar ve Yürüme Yolları Temizliği,

 • Soyunma Odası ve Amenajman Bakımı,

 • Atık Kontrolü ve Ayırma hizmeti.

 • Fabrika Ofis Temizliği

 • Laboratuvarlar ve Test Tesisleri

 • Kantin ve Mess Odaları

 • Tuvaletler

 • Sert Zemin Bakımı 

Profesyonel Temizlik İhtiyaçlarınıza en uygun ve  günlük gereksinimlerini karşılayan bir tesis yönetim hizmeti sunmaktayız.

Temizlik dünyasının en zor alanlarından biri olan fabrika temizliği bilgi birikim yanı sıra temizlik araçları da gerektiren bir iş koludur. Bu alanda hizmet veren firmamız her zaman müşterilerimizin konforu ve temizliğini pozitif yönde etkileyen çözümlere imza atmıştır. Firma olarak sahip olduğumuz temizlik makineleri sayesinde alan ne kadar büyük olursa olsun temizlik bizim için kısa sürede biten bir hizmete dönüşmektedir. 

Fabrika Temizliği alanında hizmet veren personellerimizin söz konusu hizmeti sürekli olarak sunacağı durumlar söz konusu olduğunda özel bir çalışma sergileyen firmamız ihtiyacınız olan alanlar için en doğru ve çalışkan personellerin sizlere yönlendirilmesini sağlamaktadır. Bu sayede özellikle sürekli denetlemeler ve geri bildirimler ile kontrol altında tutulan işletmelerde temizliği yük olmaktan çıkartarak işletmeler için hijyen ve tüm işletmeyi saran hoş bir kokuya dönüştürüyoruz. Çalışma alanında süren çalışmayı etkilemeyecek ve üretimi düşürmeyecek önlemler alan firmamız her zaman müşterileri için kolaylık ve pratik hizmeti amaçlamaktadır. 

Fabrika Temizliği yapmak için yola çıktığımız günden sonra geçen zaman içinde değişime uğrayan temizlik sektörünün kurumsal bilincini taşıyan firmamız her zaman müşterilerinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak özel çözümler üretmekte ve bu sayede geliştirdiği hizmet anlayışı ile çok daha uygun maliyetli temizlikler ortaya çıkabilmektedir. Bu yönü ile bakıldığında temizlik hizmetinin firmamızda sunulması sizlere avantaj sağlayacaktır. 

Fabrika Temizliği hizmetlerini düzenli olarak sunan firmamız bu sayede işletmenizde temizliğin sorun olmasını ortadan kaldırmaktadır. Zira düzenli olarak temizlik yapan ve denetleyen bir ekip çalıştırmak yerine otokontrol ile hizmet veren bir temizlik hizmet ekibi kıyaslanamaz bu nedenle firma yapısı olarak her zaman uyarıları gerektiremeyen kaliteli hizmeti sunmak üzere çalışmalar sürdürüyoruz. 

Fabrika Temizliği alanında hizmet veren firmamız müşterilerimizin belirlediği ürün yelpazesini kullanmakta sorun görmemektedir. Fakat en kaliteli temizliğin sağlanabilmesi için bölgenin ihtiyaçlarına en uygun temizlik ürünlerinin firmamız tarafından sağlanması hem çok daha etkili bir temizliğin oluşmasını hem de yapılan temizliğin çok daha uzun süreli etki göstermesini sağlayacaktır. Bu yönü ile bakıldığında temizlik sizin için konfor olacaktır. 


0216 466 49 20
Mehmet Akif mh. Sarıyer sk. No: 7/2 Ümraniye/ İstanbul, Türkiye
sc