Göztepe Temizlik Firması

Temizlik bir çok firma için hem zaman kaybı hem de ekstra bir kişinin çalıştırılması anlamını taşıyor. Bu yönü ile bakıldığında bir personel fazla çalıştırmak bir firma için oldukça yüklü bir maliyet anlamını taşıyor. Fakat firmamız bu hizmeti bir personel maaşından çok daha uygun fiyata sizlere sunuyor. 

 

Göztepe de ucuz temizlik hizmetleri ile özel mülkiyetler alanında hizmet vermeye başladığımız günden bu yana her zaman kaliteli ve işini hakkı ile yapmaya özen gösteren firmamız her kazanmış olduğu ihalede ve almış olduğu yeni görev bölgesinde her zaman firmaların çıkarlarını koruyan ve işlerini aksatmayan personelleri bünyesinde bulundurmaya özen göstermiştir. Bu sayede tasarruf yapmanın değerini bilen personellerimiz sahip olduğunuz alan içinde her zaman maksimum tasarruf ile su ve enerji kullanımı sağlamaktadır. Ayrıca sizi meşgul etmeden doğrudan işine konsantre olan çalışanlarımız bu sayede sizin için her noktayı siz daha fark edemeden temizlemektedir. 

 

Göztepe bayan temizlikçi çalıştıran ve bayanların üstü detaycı temizlik anlayışını sizlere sunan firmamız çalışanları için her zaman en kaliteli ve özel çalışma temizlik araçlarını sağlamaktadır. Bu nedenle kullanmış olduğumuz tüm malzemeler dünya standartlarında değere sahip ve temizlik piyasasında kendini ve kalitesini ispat etmiş markalara ait ürünler arasından seçilmektedir. Zira temizlik ürünlerinin etkili bir temizlik sunmaması sadece temizliğin tam manasına ulaşmayacağı gibi temizlik talep eden kimseyi memnun etmeyecektir.  

 

Göztepe de hızlı temizlik ve en kaliteli hizmetleri sunan firmamız bölgenin ihtiyaçlarını son derece iyi bilen ve temizliğin başta ofisler ve iş yerleri olmak üzere bölge de yer alan fabrikalar ve okullar içinde itina ile sunmaktadır. Özellikle iş yerlerinde iş kazalarının dahi engellenmesinde büyük bir sorumluluk oluşturan temizlik hizmetleri aksatılmaması gerekilen önemli hizmet dallarının başında yer almaktadır. 

 

Okulların temizliğinde çok daha büyük bir itimat ile hizmet sunan firmamız çocukların ortak yaşam alanı sayılabilecek olan okullarda hem geçici hem de düzenli çalışmalara destek sunmaktadır. Çalışan personellerimizin çocuklar ile iyi iletişim kurabilmesi hem onlar için temiz bir çevreyi oluştururken hem de temizlik hizmetlerinin sorunsuz bir şekilde okullarda da yürütülebilmesini sağlamaktadır. 


0216 466 49 20
Mehmet Akif mh. Sarıyer sk. No: 7/2 Ümraniye/ İstanbul, Türkiye
sc