Hakkımızda

http://guvengruptemizlik.com/Uploads/GenelResim/b_9420131724412.png

Tecrübesini çağın teknolojisiyle birleştirmeyi bilen "GÜVEN GRUP TEMİZLİK" genç ve dinamik kadrosuyla siz müşterilerimizin temizlik ve hijyen hizmetlerini en iyi ve en hızlı şekilde sonuçlandırmayı kendine ideal edinmiş 18 yıllık  uzman bir kuruluştur.bu hizmetimizde önce güvene dayanıklı hizmet kalitesi ve çerçevesi doğrultusunda siz müşterilerimizin bize olan güveni ile 18 yıldır bu doğrultuda sizlerden almış olduğumuz destek ve özgüvenle hizmet vermekteyiz.

Kurulduğu günden bugüne kadar “SINIRSIZ MÜŞTERİ MEMNUYETİ“ ilkemizden taviz vermeden, sizlerle beraber, uzun yıllar çalışmayı ümit eder, yakın işbirliğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Şirketimiz elemana uygun iş değil, işe uygun eleman prensibiyle hareket ederek doğru eleman eşittir verimlilik sonucuna her zaman yakalamıştır.

İlkelerimiz

İş sağlığı ve iş güvenliği ilk önceliğimizdir.

Müşteri tatmini ve bağlılığına önem veririz.

Deneyimli ve katılımcı çalışanlarımız en önemli varlığımızdır.

Tüm ilişkilerimizde güven, dürüstlük ve iş etiği ön plandadır.

Mükemmelliğe ulaşma ve rekabet için sürekli iyileştirme ve değişimi esas alırız.

Tüm faaliyetlerimizde çevreyi koruma ve israf etmemeye özen gösteririz.

Vizyonumuz...

Kalitede referans olmak,mükemmelliğe yolculukta öncü olmak.

Misyonumuz...

Sosyal sorumluluk anlayışı içinde kalite hedefleri  ve temizlik  alanında en son yenilikler ışığında kaliteli  hizmet sunmak.

Kalite Politikamız...

Hızla gelişen  temizlik sektöründe değişen müşteri beklentilerine uygun hizmet vermek kalitemizi sürekli yükselterek müşteri memnuniyetini sağlamak.


0216 466 49 20
Mehmet Akif mh. Sarıyer sk. No: 7/2 Ümraniye/ İstanbul, Türkiye
sc