Havuz Temizliği

Son yıllarda büyük otellerde ve hemen hemen her şehirde ortaya çıkan havuzların temizlik sorunları gün geçtikçe her adreste boy göstermeye başlayan havuzları da içine alan büyük bir temizlik branşına dönüşmüştür. Firmamız sunduğu hizmetler kapsamında her zaman en kaliteli hizmeti ve en kaliteli temizlik anlayışını müşterileri ile buluşturmaktadır. 

 

Havuz Temizliği temizlik alanlarının arasında şüphesiz en zor olan alanların başında gelmektedir. Zira hem fayans yüzey olması hem de dolu ya da boş temizlik talep edilebilmesi için risk oluşturan bir temizlik dalında bilgili ve tecrübeli temizlik yapılması büyük önem kazanmıştır. Bu yönü ile bakıldığında firmamızın hizmet verebileceği en önemli noktaların başında yer alan havuzlarda istenilen kalitenin yakalanabilmesi için pek çok özel önlem ekiplerimiz tarafından alınmaktadır. 

 

Havuz Temizliği yapan ekiplerimiz özellikle boş havuzlarda kullanılan ekipmanlara ve temizleyici ürünlere son derece büyük öne göstermektedir. Çünkü insan sağlığını doğrudan etkileyen unsurlar olması nedeni ile havuz yüzeyinde unutulacak bir temizlik ürünü ciddi oranda tehlike oluşturabilecektir. Söz konusu sorunlar ile karşılaşmamak için acemi ekiplerden tercih etmeyen firmamız havuz temizliği ekibi kurarak en hızlı ve kaliteli şekilde temizliğin sağlanmasını başarmaktadır. 

 

Havuz Temizliği yapmak amacı ile başlatılan operasyonlar için özel çalışmalar yapmak temizliğin başarılı olması için son derece büyük önem taşımaktadır. Çünkü temizlik operasyonları düşünüldüğünde her zaman kaliteye giden yol müşteri çalışma alanlarının ne kadar iyi anlaşılabildiğinden geçmektedir. Bir havuzun temizlik ilkelerini bilmek ve bu ilkeler doğrultusunda temizlik yapabilmek bir anda oluşacak bir yetenek değildir. Bu nedenle bu yeteneğin bilincinde ve bu alanda tecrübe sahibi olan personeller ile hizmet vermek son derece büyük önem taşımaktadır. 

 

Havuz Temizliği ve yüksek hijyen gerektiren temizlik alanlarının başında gelmektedir. Bu nedenle hizmet veren tüm ekibimizin aynı bilinçte adım atması hem temizliğin başarılı olmasını sağlarken hem de amacına uygun olmasını sağlamaktadır. Müşteri memnuniyet ilkesi gereğince yaptığımız temizlikler her zaman müşterilerimize bir dosya olarak sunulmakta ve ödeme yapmaları istenen hizmetlerin gerçekten yapılıp yapılmadığı anlaşılabilmektedir.


0216 466 49 20
Mehmet Akif mh. Sarıyer sk. No: 7/2 Ümraniye/ İstanbul, Türkiye
sc