Küçükyalı Temizlik Firması

Küçükyalı bölgesinde temizlik hizmeti veren firmamız tüm İstanbul da hizmet verme kapasitesine sahip hali hazırda bu hizmetlerini sürdüren en önemli temizlik firması olmayı başarmış önemli kurumlardan biridir. Her zaman müşterileri için dürüst ve kaliteli hizmet üretmeyi amaçlamış olan yönetim biçimimiz sayesinde temizlik hizmetlerini tam manası ile üst düzey seviyeye ulaştırmış durumdayız.

 

Küçükyalı Temizlik Firması hizmetleri kapsamında öne çıkan farklılıklarımızdan biri de hiç şüphesiz uzun süreli temizlik operasyonlarını destekliyor oluşumuzdur. Bu sayede özellikle sabit temizlik hizmetleri konusunda yardıma ihtiyaç duyan firmamız son derece büyük bir kaliteye ulaşmış durumda. Firma yapımız her zaman müşterilerimiz için tasarruf yapmayı amaçlayan ve israfı önleyecek çalışma etiği ile hizmet sunmaktadır. Bu sayede hem kazanan hem de kazandırmayı amaçlayan yöntemler ile temizliği bir yük olmaktan çıkarıyoruz.

 

Küçükyalı Temizlik Firması hizmetlerimiz kapsamında ofis temizliğinden yangın sonrası temizliğe kadar çok geniş bir alanda temizlik hizmeti sunan kurumumuz her zaman sorunları kısa vadeli çözmekten değil uzun süreli olarak ortadan kaldırmak ve temizlik periyotlarında her zaman hijyen faktörünü öne çıkaran yöntemleri benimsemiştir. Kullanmış olduğumuz tüm ürünler testlerden geçmiş ve öncelikle insan sağlığına zarar vermeyecek türden seçilmiştir. Bu sayede özellikle söz konusu cilt sağlığı olduğunda kurumumuz yüksek hassasiyet ile çalışmaktadır. 

 

Küçükyalı Temizlik Firması olarak hizmet veren personellerimiz özel bir seçme yöntemi ile belirlenmektedir. Bu sayede tüm çalışmalar yüksek kalite odağında gerçekleşebilmektedir. Özellikle branşlaşmış temizlik anlayışımız ile her işe özel personeller ile hizmet vermeyi amaçlayan firmamız bu sayede çok daha başarılı sonuçlar elde etmeyi başarmaktadır. Temizlik hizmetleri için her zaman en mükemmeli isteyen firmamız ayrıca temizlik ürünlerinde seçme hakkını da müşterilerine bırakmıştır. 

 

Küçükyalı Temizlik Firması hizmetleri kapsamında kullandığımız tüm ürünler denetime açık ve müşterilerimiz tarafından seçilme hakkı olan ürünlerdir. Bu hem şeffaf hizmet anlayışımız bir gereği hem de sunduğumuz hizmetlerde müşterilerimizin özel seçimlerine olan saygımızın bir getirisidir. Bu alanda her zaman mükemmeli sunan firmamız kullandığı tüm temizlik ürünlerini kendi çalışma sahalarında temizlik testinden geçirmektedir. 


0216 466 49 20
Mehmet Akif mh. Sarıyer sk. No: 7/2 Ümraniye/ İstanbul, Türkiye
sc