Kadıköy Temizlik Firması

İstanbul da en eski yerleşim bölgelerinden biri olan Kadıköy de temizlik anlayışını her geçen gün bir adım öteye taşımayı amaçlayan firmamız bu nedenle almış olduğu özel önlemlerle bölgede çok daha kaliteli ve hesaplı hizmetin ortaya çıkmasını profesyonel ve işini severek yapan kadroları ile gerçekleştirmeyi başarmıştır. 

 

Kadıköy Temizlik Firması olarak çok önemli değişiklikleri her zaman bünyemizde barındıran kurumsal yapımız daima aynı personeller ile çalışmanın avantaj olduğunu fark ederek personellerinde devamlılığı esas almıştır. Bu sayede firma olarak yaptığımız tüm hizmetlerde bilgili ve tecrübeli personelleri temizlik için hizmetinize sunan yapımız her zaman en yüksek kaliteyi sizlere ulaştırmayı amaçlamaktadır. 

 

Kadıköy Temizlik Firması olarak görev yapan firmamız her zaman müşterileri için kurumsal ve kaliteli hizmeti sunmayı tercih etmektedir. Bu nedenle seçilen tüm ürünler yüksek kaliteye sahip ve gerçekten istenilen hijyen koşullarını sağlayan ürünlerin denenmesi test edilmesi ve kendi özel alanlarımızda kullanılması sonucu ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle müşterilerimiz tamamen test edilmiş beş yıldızlı hizmetin keyfini sürebilecektir. Firma anlayışımız her zaman müşterilerimizin bakış açısı ile temizliği ele alıp bu yönde çözümler üretmekten yana olmuştur.

 

Kadıköy Temizlik Firması olarak hizmet vermeye başladığımızda son derece kısıtlı bir alanda hizmet veren firmamız zaman içinde edinmiş olduğu bilgi ve birikim ile artık tüm temizlik ihtiyaçlarına tek bir noktadan etkili cevap verebilme yeteneğine sahip olmuştur. Bu yönü ile bakıldığında firmamızın kazanmış olduğu tecrübenin çok daha iyi anlaşılabilir olması için çalışma etik değerlerimize göz atmanız daha faydalı olacaktır. Zira etik değerleri olmayan bir temizlik şirketi olarak zaman kaybı ve israfı engellemek imkansız olacaktır. 

 

Kadıköy Temizlik Firması olarak sunduğumuz hizmetler kapsamında her zaman önceliğimiz ekonomik ve israf etmeyen temizlik hizmetinden yana olmuştur. Bu sayede önce müşterilerimizi koruyan ve kazandıran hizmet anlayışımız zaman içinde bizim de kazanmamızı ve büyük bir firmaya dönüşmemizi sağlamıştır. Kadıköy ve İstanbul da en büyük temizlik firması olma özelliği taşıyan firmamız bu yönü ile bakıldığında son derece büyük bir hizmet ağına da sahip olmayı başarmıştır. 


0216 466 49 20
Mehmet Akif mh. Sarıyer sk. No: 7/2 Ümraniye/ İstanbul, Türkiye
sc