Müze Temizliği

Gerek jeopolitik durumu gerekse yüzlerce medeniyete vatanlık yapmış olmanın getirdiği kazanımlar ile tam bir tarihi eser cenneti olan ülkemiz irili ufaklı sayısız müzeye de ev sahipliği yapmaktadır. Hem maddi hem de manevi değerine ölçü bulunamayan, yalnız kendi medeniyetimiz için değil bu gün onlarca ülkenin kökü geçmişinden kalan tarihi eserleri için sığınak olup koruma altına alan müzeler, gerek yoğun ziyaret akımları gerekse zamanın ve hava koşullarının yarattığı olumsuz etkilerle dönem dönem temizliğe ihtiyaç duymakta, ancak herkese teslim edilemeyecek kadar hassas olan bu konu, deneyim ve profesyonel ellere emanet edilme gereksinimi ortaya koymaktadır.

 

Temizlik sektöründe son derece köklü ve tecrübeli bir isim olan ve sayısız alanın temizlik, düzen ve hijyeninde büyük sorumluluklar üstlenen kuruluşumuz, Müze Temizliği İstanbul alanında da son derece iddialı olan, gerek güçlü alt yapısı gerekse kurumsal kimliği ile bu alan için gerekli kriterleri üzerinde barındıran şirketimiz, eserlerin cins ve yapısına özel teknikler ve malzemelerle fiziki görünüm ve yapısına zarar vermeden temizliğini sağlamakta, güvenilir ve iş ahlakı almış çalışanları ile kusursuz hizmetlere imzasını atmaktadır.

 

Müze içerisinde yer alan pek çok eseri temizlediği gibi, ortam temizliğini, bahçe düzenlemesini ve günlük hijyenini de sağlayan kuruluşumuz, Müze temizliği Fiyatları konusunda da son derece ekonomik ve cazip koşullar ortaya koyan, hızlı, sorunsuz ve modern yöntemler kullanarak kusursuz bir geri dönüş sağlamaktadır.

Müze Temizliği

Temizlik dünyasında gösteri alanlarının temizliği en büyük önemi taşıyan alanların başında yer almaktadır. Çünkü her zaman denetlenme mekanizmasına sahip olan gösteri merkezleri özellikle fuar alanları müzeler daima insanların en küçük detayları incelemeye özen gösterdiği noktalar olacaktır. Bu yönü ile bakıldığında bölgede kaliteli bir temizlik yapılmaması son derece büyük prestij kaybına yol açacaktır. 

 

Müze Temizliği yapacak ekipler konusunda maksimum dikkat göstermek ve bu ekiplerin daha önce benzer görevlerden başarı ile ayrıldığının bilinmesi özellikle temizlik hizmeti için çok büyük önem taşımaktadır. Firma olarak sunmuş olduğumuz hizmetler her zaman müşterilerimizin çıkarlarını koruyan ve prestijini yükselten yönde gelişim göstermiştir.

 

Bu nedenle vereceğimiz temizlik hizmeti her zaman en tecrübeli ve müze temizliği yapma konusunda başarı sağlamış ekiplerce olmaktadır. Bu alanda temizlik yapan personeller için özel seçme çalışmaları yapan firmamız temizlik sektöründe kariyer sahibi isimleri bünyesine katarak hizmet vermektedir. Firma yapımızın en büyük özelliği ise personelleri ile her zaman uzun süreli çalışma eğiliminde olan ve bu nedenle personelleri için huzurlu bir çalışma ortamı sunmaktır. 

 

Müze Temizliği yapmak üzere görev verdiğimiz personellerimiz genel olarak uzun süreli çalışmalar için yönlendirilmektedir. Fakat bu tamamen müze yönetiminin aldığı kararlar ile değişkenlik gösterebilir. Örneğin müzenin her sabah açıldığı anda ve kapanmadan önce yapılması planlanan temizlik saatleri talepler doğrultusunda esnetilebilir ve hizmet koşullarımızda bir fiyat artışı gerçekleşmeden söz konusu hizmet koşulları dahilinde hizmetlerimiz sunulabilir. Bu yönü ile bakıldığında kaliteli bir temizlik için önemli pek çok eten söz konusu olacaktır. 

 

Müze Temizliği yapan ekiplerimiz düzenli olarak müze içerisinde yer almamaktadır. Özellikle temizliğin kalıcı olabilmesi için temizlik sonrası müze içinde ıslak yer bırakmamaya özen gösteren müşterilerimiz olası ayak izlerini daha kimse fark etmeden temizlemekte ve bu sayede müzelerde maksimum temizlik ortaya çıkmaktadır. 

 

Müze Temizliği yaparken seçilen temizlik ürünleri tamamen müze yönetimleri tarafından seçilmekte ve ortamın herkes tarafından hoş koku olarak değerlendirebileceği bir koku ile temizlenmesi sağlanabilmektedir. Söz konusu seçme hakkı tamamen müşterilerimize aittir. 


0216 466 49 20
Mehmet Akif mh. Sarıyer sk. No: 7/2 Ümraniye/ İstanbul, Türkiye
sc