Maltepe Temizlik Şirketi

Maltepe de temizlik hizmetlerini itina ve kalite ile sürdüren firmamız artık yenilenen hizmet anlayışı ile tüm İstanbul da en kaliteli ve saygın hizmet için en büyük nokta olmayı amaçlıyor. Bu alanda her zaman iyileştirmeler yaparak müşterileri için uygun fiyatlı hijyenik hizmeti üretmeyi amaçlayan firmamız kazanmış olduğu başarı sayesinde çok daha geniş kitlelere temizlik hizmeti ulaştırıyor.

 

Maltepe Temizlik Şirketi olarak sunmuş olduğumuz saygın hizmetin işlenmesi için son derece özel bir plan doğrultusunda hareket ediyoruz. Bu sayede özellikle hizmet kalitesi söz konusu olduğunda tecrübeli personellerimiz ile temizlik hizmetlerinin gidişatını her zaman pozitif yönde değiştiriyoruz. Firma anlayışı olarak daima tasarrufu amaçlayan yapımız bizlere çok daha geniş çapta temizlik hizmeti verme olanaklarını sağlıyor.

 

Maltepe Temizlik Şirketi olmanın bilincinde olan firmamız her zaman tüm ekonomik kesimlere uygun olan kaliteli hizmeti sunabilmek adına hareket ediyor. Bu sayede yapılan hizmetler artan kalite ve prestij odağında toplanırken size sadece bu saygın hizmetten uygun fiyatlarla yararlanmak kalıyor. Firmamız çalışmalarında her zaman guruplaşmış ekiplere yön vermektedir. Bu nedenle temizlik alanına gelen ekiplerimiz hiçbir acemilik çekmeden bölgenin koşullarına uygun temizlik hizmetini kısa sürede sunmaktadır. 

 

Maltepe Temizlik Şirketi hizmetleri kapsamında işlediğimiz tüm konularda ortak çalışma odağımız daima müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuş olması bize bu alanda çok daha başarılı sonuçlar alma ayrıcalığı da kazandırmaktadır. Firmamız her zaman müşterileri için en özel temizlik ürünlerini en saygın üreticiler seçerek almaktadır. Bu nedenle hizmet sonrası müşteri memnuniyeti her zaman öncelikli çalışma odağımız olmuştur. Personellerimiz performans durumu tamamen müşterilerimizden gelen geri bildirimler doğrultusunda oluştuğundan her zaman yükselen hizmet kalitesi elde edilen ana konu başlığıdır. 

 

Maltepe Temizlik Şirketi olarak müşterilerimize sunduğumuz kısa süreli ve uzun vadeli temizlik olanakları ile düzenli kaliteli ve hijyenik temizliği elde etmek isteyen müşterilerimiz için daima olanak hazırlıyoruz. Uzun süreli çalışma olanaklarında çok daha uygun fiyatlar ile hizmet alma ayrıcalığına sahip olacak müşterilerimizin kaliteli hizmetimizden şüphe etmemesi için düzenli raporlar ile temizliklerin ayrıntılarını baylaşıyoruz.


0216 466 49 20
Mehmet Akif mh. Sarıyer sk. No: 7/2 Ümraniye/ İstanbul, Türkiye
sc