Mecidiyeköy Temizlik Firması

Temizlik dünyasında dinamik yapısını ve çalışma azmini hiçbir zaman kaybetmeyen firmamız daima müşterilerinin mutluluğu ve sağlığını koruyan bu doğrultuda çalışmalara imza atan yapısı ile İstanbul da mecidiye köy bölgesinde hizmet sunan en önemli firma olma özelliğini devam ettiriyor.

 

Mecidiyeköy Temizlik Firması olarak hizmet vermeye başladığımız dönem ve günümüz kıyaslandığında hiçbir zaman çağın gerisinde kalmayarak sektöre yön vermeyi başaran bir kuruluş olma başarısı gösteren firmamız bu yönü ile bakıldığında en doğru hizmet noktası olma özelliğini çoktan yakalamış durumda. Çünkü temizliği planlanmış operasyonlar ile her zaman müşteriler açısından şeffaf sunmayı amaçlayan firmamız her son derece geniş bir müşteri kitlesine de erişmiş durumda. 

 

Mecidiyeköy Temizlik Firması olarak her zaman yaptığımız operasyonlarda sadeliği ve uygun fiyatlı hizmetleri benimseyen kurumsal yapımız önemli davetler ve gecelerde her zaman tercih edilen temizlik firması olmayı başarmıştır. Son dönemde akla gelebilecek en seçkin mekanların temizliğini üstlenen firmamız bu yönü ile bakıldığında temizlik dünyasının geleceğine yön vermeyi başarmış firmalardan biridir. Temizlik dünyasın kattığımız özelliklere baktığımızda farkımız hemen ortaya çıkmaktadır.

 

Mecidiyeköy Temizlik Firması alanında zirvede yer alan firmamız her zaman operasyonlarında personel yeteneklerine güven duymaktadır. Çünkü bu alanda özel olarak başlatmış olduğumuz çalışmalar gereğince yaptığımız hizmetler her fark yaratmaktadır. Eğitimli ve kendi kalitesini koyarak çalışan personellerimiz sadece görsel temizliği değil hijyenik temizliğe de odaklanarak temizlik yapmaktadır. Bu alanda başarı sağlayan önemli çalışanları tek tek bünyesine katan firmamız en uzun süreli çalışma arkadaşlarına sahip temizlik firması olarak bilinmektedir. 

 

Mecidiyeköy Temizlik Firması olarak gündemde aldığımız yerin bilincinde olan firmamız her zaman daha iyi hizmet sunabilmek için daha iyi temizlik ürünleri ile işlemler yapmaktadır. Bu nedenle seçmiş olduğumuz tüm ürünler temizlik kalitesini ispat eden ve kendi yöntemlerimiz ile denenmiş ürünler arasında yer almaktadır. Firma anlayışımız gereğince müşterilerimize şeffaf hizmet sunan şirketimiz hizmet bitişinde her zaman raporlar sunarak harcanan ürünlerin ve oluşan maliyetlerin bir kopyasını sunmaktadır. Bu sayede müşterilerimiz için güven ortamı oluşmaktadır.


0216 466 49 20
Mehmet Akif mh. Sarıyer sk. No: 7/2 Ümraniye/ İstanbul, Türkiye
sc