Pendik Temizlik Firması

Temizlik için ihtiyaç duyan firmalar ve kurumlar için her zaman özel çözümler üreten firmamız bu yönü ile bakıldığı zaman hem yaptığı hizmetin bilincinde hem de hizmeti ele alma biçimi ile örnek alınan bir kurum olduğunun farkında hizmet sunmaktadır. Bu nedenle hep daha iyiye gitmeyi amaçlayan firmamız daima müşterileri için kalite ve saygınlık üretmeyi bir görev olarak görmektedir. 

 

Pendik Temizlik Firması olarak sadece Pendik de değil tüm İstanbul da saygın ve seviyeli hizmet sunan firmamız her zaman hizmet temellerini gerçekçi ve başarılması mümkün hedefler üzerine kurmaktadır. Firma olarak hedefimiz her zaman başarmak ve en doğru hijyeni sunmak üzerine inşa edilmiştir. Bu nedenle her zaman en kaliteli hizmetin yanında en hijyenik temizlikte sizlere sunulacaktır. Bu sayede her zaman içinizin ferah olacağı bir ortamda temizlik hizmeti almanın ayrıcalığını yaşarken yapmış olduğunuz harcama sizin için gerçekten değerini göstermiş olacaktır. Bu yönü ile bakıldığında gerçekçi kazanımları sunan firmamız büyük önem taşımaktadır. 

 

Pendik Temizlik Firması arayanlar için firmamızın hizmet üçgenini açıklamak en doğru ifade biçimi olacaktır. Firmamız kaliteli işçilik kaliteli temizlik ürünleri ve denetimli temizlik hizmeti sunmaktadır. Kaliteli işçilik hiçbir zaman göreceli bir kavram olmamıştır. Bu nedenle yapılan temizliğin denetlenebilir olması ve denetlenebilmesi büyük önem taşımaktadır. Kaliteli işçilik sunan personelleri bünyesinde bulunduran firmamız bu sayede kaliteli işçiliği size garanti etmektedir. 

 

Pendik Temizlik Firması olarak hizmet üçgenimizde yer alan ikinci özelliğimiz ise kaliteli malzemeler alanında olmaktadır. Firmamız her zaman üretilmiş olan en kaliteli ve saygın temizlik ürünlerini tercih etmektedir. Bu sayede yapılan temizlik hemen ortaya çıkacak ve işlemin kolay uygulanabilir olması hem temizlik yapan personel için hem de temizliğin yapıldığı bölge için son derece faydalı olacaktır. 

Pendik Temizlik Firması olarak hizmet üçgenimizde yer alan son önemli ayrıntı ise şüphesiz denetlenebilir olmaktır. Bu denetleme her zaman çalışanlarımızın kendi başlarını yapmış oldukları bir çalışma olup kimseye ihtiyaç duymadan yaptıkları hizmetleri incelemelerini ve daha iyi için motive olmalarını sağlamaktadır. 


0216 466 49 20
Mehmet Akif mh. Sarıyer sk. No: 7/2 Ümraniye/ İstanbul, Türkiye
sc