Sultanbeyli Temizlik Şirketi

Temizlikte sadece hizmeti sunuyorum diyerek kenara çekilmek doğru bir hareket olmayacaktır. Firmamız bu yönü ile bakıldığında özel bir çalışma sergilemektedir. Firmamız hiçbir firmanın yapmadığını yaparak çalışanlarının hizmet verdiği alanlarda düzenli olarak denetleme işlemleri yapmaktadır. Bu sayede hizmet kalitesinin her zaman daha yukarıya çekilmesi için çabalayan firma yetkililerimiz sunulan hizmetin kalitesini arttırdığı gibi müşteri geri bildirimlerine anlık çözüm sunarak temizlik hizmetlerini çok daha kaliteli bir konuma getirmeyi başarmaktadır. 

 

Sultanbeyli Temizlik Şirketi ve hizmet noktası olarak öne çıktığımız günden bu yana daima müşterilerimiz için değer katmayı amaçlayan firmamız hizmet yolundan sapmayarak geçen süre içinde mutlu müşteri olanağına sahip olmuş ender kurumlardan biridir. Çünkü müşterilerine her zaman sonsuza kadar temizlik hizmeti sunacak kadar sadık ve koruyucu hizmet sunmayı amaçlayan çalışma yapımız bizi bu alanda başarılı kılmaktadır. Firma yapımızda yer alan en özel işlemlerden biri de fiyatlandırmaların son derece adil ve müşterilerimizin çıkarları doğrultusunda yapılmasıdır. Zira özellikle fiyat konusunda yükselen piyasanın aksine planlı ve programlı çalışmanın doğru olduğunu savunan çalışma yapımız sayesinde firmamız sektörün sahip olduğu 3 yıl önceki fiyatlar ile hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Sultanbeyli Temizlik Şirketi olarak personel kadromuzda her zaman en iyisini başarmaya çalışan kişilere yer vermek en önemli özelliğimizdir. Zira kişinin kendi otokontrolünü yapabilmesi ve bu doğrultuda hizmet sunabilmesi son derece büyük önem taşımaktadır. Sadece temizliğin değil aynı zamanda kullanılan temizlik ürünlerinin de dikkatli bir şekilde kullanılması ekonomik açıdan ve çevre açısından büyük önem taşımaktadır. 

 

Sultanbeyli Temizlik Şirketi olarak daima en iyisini yapma arzusunda olan personellerimiz ve şirket yapımız kullanılacak ürünlerini onayını sizlerden yani müşterilerinden alarak işlem yapmaktadır. Bu sayede eğer bir ürünün kullanılması istenmiyorsa listemizden çıkartarak tavsiye edilen ürünün kullanılması sağlanmaktadır. 

 

Sultanbeyli Temizlik Şirketi olarak ticaret dünyasında değer verdiğimiz etik çalışma ilkeleri gereğince her personelimiz sanki kendi evini temizlercesine hizmet etmekte ve bu sayede gerçekten ışıldayan temizliğin erişilebilir olması mümkün kılınmaktadır. En hesaplı hizmet için firmamız yeterli olacaktır. 


0216 466 49 20
Mehmet Akif mh. Sarıyer sk. No: 7/2 Ümraniye/ İstanbul, Türkiye
sc