Temizlik Hizmetleri

TEMİZLİK İHTİYAÇLARINIZA PROFESYONEL YAKLAŞIMLARLA ÇÖZÜM SUNUYORUZ.

İnsanlığın medeniyetine giden yolda en önemli kilometre taşlarından biri de hiç şüphesiz temizlik alışkanlıkları olmuştur. Bu nedenle önce kişisel temizlik ile başlayan yolculuk zaman içinde değişen yaşam koşullarına bağlı olarak önce ev sonra ise iş yerlerimizi etkilemiştir. Son olarak medeniyetin yeni düzeni olan toplu yaşam alanlarında ortaya çıkan ortak alanların temizliği ilkesi modern temizlik dünyasına son şeklini vermiştir.

Firma olarak hizmet verdiğimiz ana konu olan temizlik hizmetlerini üç farklı alanda sürdüren ekiplerimiz ile İstanbul da tüm ilçelerde itina ile bu görevi üstleniyoruz. Hem kısa süreli temizlik ihtiyaçları için hem de periyodik temizlik taleplerinize karşın sorunsuz ve tam vaktinde hizmetler ile sizin için temizliği sorun olmaktan çıkarıyoruz. 

Ev Temizliği

Çalışan insanların en çok ihtiyaç duyduğu konuların başında gelen ev temizliği sorunları için firmamız son 30 yıldır sorunsuz ve yüzde yüz güvenli güler yüzlü hizmetler sunmaktadır. Bizim için ev temizliği sektörün en önemli basamağı olarak görülmekte ve özellikle bu alanda çalışacak personellerimizi çok daha özenli ve şirketimize bağlılığını doldurmuş olduğu hizmet yılları ile ispat etmiş personellerimizden seçmekteyiz.

Ev temizliğinin hem çok daha hassas bir konu olması hem de zaman zaman ev sahibinin evde olmadığı durumlarda yapılması gerekebildiği için bu alanda alınan tüm önlemlerimiz ile temizliğin geleceğinden gelmiş hizmetleri müşterilerimize sunuyoruz.

Öncelik olarak evin tamamı genel bir temizlik olarak süpürülmelidir. Tabi odalara giriş tamamen hizmeti alan kişinin talebine bağlıdır, özellikle yatak odası gibi alanlar. Evin en zor temizlenen ve bir o kadar da en temiz olması gereken yer banyo ve tuvaletlerdir. Banyo ve tuvaletlerin temizliği kusursuz bir şekilde gerçekleşmesi gerekir. Daha sonra mutfak temizliği yapılmalıdır ve bu alanlar çok daha fazla özen gösterilerek yapılması gerekir.

Genel bir yüzey temizliği yapılarak yerlerin de temiz bir hal alması sağlanmalıdır. Eşyaların ve biblo gibi objelerin üzerinde toz alınması gerekir. Kısacası genel bir toz alınarak yüzeysel temizlik tamamlanmalıdır.

Kişilerin isteğine bağlı olarak değişik gösteren perde ve tüllerin temizliği de önemlidir. Yani ev temizlik hizmetleri neleri kapsar dediğimizde perde ve tüllerin yıkanması ve tekrar yerine asılması da bu hizmetlere dâhil olmaktadır. Elemanların can güvenliğini sağlamak için pencerelerin silinme işlemi iç taraftan olması kaydıyla yapılmalıdır. Eleman kadrosunda erkek personel varsa eğer, bu personeller evin içinde bulunan ufak çaplı bakım ve onarımları yapabilir.

Ampul değişim işlemleri gibi de örnek verebiliriz. Ev temizlik hizmetleri sektörün büyük bir bölümünü içermektedir. İnşaat sonrası, su baskını sonrası, tadilat sonrası, taşınma önce ya da sonrası, yangın sonrası, boş ya da eşyalı evlerin, binaların ve villaların temizliğini kapsamaktadır. Bu temizlik genelde ekipler olarak hizmet sağlamaktadır.

Gün içerisinde bitirilerek bütün temizlik araçları ve gereçleri firma tarafından da gönderilmelidir.Apartman ve bina gibi alanların temizliğinde de alınan temizlik hizmetleri neleri kapsar sorusunun cevabını birkaç küçük detayla belirtebiliriz. Öncelikle paspas ile temizlik sağlanır. Daire kapılarının dış taraftan temizliği yapılmaktadır. Eğer varsa yangın dolaplarının temizliği de bu hizmete dâhildir. Apartman içinde bulunan camların silme işlemleri de özenli şekilde gerçekleşmelidir. Sıklıkla karşılaşılan bir durum olarak örümcek ağlarının da temizliği yapılması gerekir. Korkuluklar silinerek temizlik tamamlanmaya başlanmalıdır.

Eğer varsa otoparkların da temizliği yapılmalıdır. Temizlik bittikten sonra apartmanın içine temiz ve güzel kokulu bir parfüm sıkılabilir. Daha sonra da bu hizmet hakkında ayrıntılı rapor yöneticiye bildirilmelidir.

 

Ofis Temizliği

Yine çok hassas olduğumuz konuların başında gelen ofis temizliği de görev aldığımız ve hassasiyetle üzerinde durduğumuz konuların başında yer almaktadır. Ofis ortamında tam manası ile görünmez gibi hareket eden çalışanlarımız günlük çalışma rutinlerinizde asla sizi meşgul etmeyecek bilgi ve beceriklilik ile sunulmaktadır. Bu sayede siz kendi işlerinize konsantre olurken temizlik siz farkına varmadan sonlandırılmaktadır.

Ortak Kullanım Alanlarının Temizliği

Siteler ve apartmanların ortak kullanım alanları olan merdivenler temizliğin en sık ihtiyaç duyulduğu alanlardır.  Merdiven camları ve korkulukları gibi ulaşılması son derece zor yerlerde temizlik ihtiyacı olan tüm bölgeler için temizlik hizmeti sunuyoruz.

Ekibimiz operasyonlarında her zaman cilde zarar vermeyen temizleyici ürünler kullanmakta ve temizlik saatlerini özenle çocukların okulda ya da sokakta olmayacağı zaman dilimlerine göre planlamaktadır. 


0216 466 49 20
Mehmet Akif mh. Sarıyer sk. No: 7/2 Ümraniye/ İstanbul, Türkiye
sc