Tuzla Fabrika Temizliği

Yaşamın en önemli desteklerinden biride şüphesiz temizlik hizmetleridir. Bu nedenle temizlik hizmetlerinin doğru bir şekilde yorumlanması hem temizliğin kalite hem de sunacağı hijyen olanakları dolayısı ile son derece büyük önem taşımaktadır. Bu alanda tecrübe sahibi olan firmamız aynı zamanda İstanbul da en büyük temizlik firması olma özelliği de taşımaktadır. 

 

Tuzla Fabrika Temizliği yaparken dikkat ettiğimiz pek çok önemli nokta bulunmaktadır. Zira fabrika temizliklerinde ofis temizlikleri ve üretim temizlikleri ayrı ayrı ele alınmakta ve ihtiyaçlara göre temizlik hizmeti sunulmaktadır. Üretim bölümleri için temizlik yapan ekiplerimiz farklı motivasyonlara ve araç gereçlere sahip olurken ofis temizliği yapan personelimiz farklı koşullar ile hizmet sunmaktadır. Bu nedenle her iki bölümde de temizlik üst düzey bir seviyede karşılanabilmekte ve sahip olduğumuz on binlerce müşteri referansı ile temizlik alanında süren liderliğimiz devam etmektedir. 

 

Tuzla Fabrika Temizliği yapan ekiplerimizin üretim de görev yapan temsilcileri söz konusu görevleri kısa süreli ya da uzun süreli yapabildiği gibi özellikle vardiyalı sistem ile temizlik ihtiyacı bulunan fabrikalar içinde vardiyalı temizlik personelleri sunabilmekteyiz. Bu sayede yapılan tüm üretim evrelerinde temizliğin desteği her an tesisiniz içinde yer alarak üretim sahanızın çok daha tertipli ve düzenli görünmesini sağlayacaktır. Temizliğin ve tertip düzenin hakim olduğu alanlarda iş kazaları dikkatsizlik ve hatalar son derece azalmakta ve üretim kaliteniz de gözle görülür bir artış söz konusu olacaktır. 

 

Tuzla Fabrika Temizliği yaparken ofis temizliğine özel önem gösteren ekiplerimiz de yine ofis saatlerinize uygun temizlik hizmeti sunabilmektedir. Talebiniz doğrultusunda ofislerde çalışma başlamadan önce temizlik hizmeti sunulabilmektedir. Özellikle yoğun çalışma temposu olan ofislerde bu hizmet son derece büyük önem taşımaktadır. Ayrıca ofislerin kapanmasından sonra da söz konusu hizmetler sunulabilmektedir. 

 

Tuzla Fabrika Temizliği yapan ekiplerimiz son derece sessiz bir şekilde sorunsuz temizlik hizmetlerini ofislerin çalıştığı durumlarda da uygulaya bilmektedir. Seçim tamamen müşterilerimize ait olmaktadır. Kullandığımız tüm temizlik ürünlerinin de seçimini yapabilen müşterilerimiz dilerlerse tesislerinde kendi belirlediği temizlik ürünleri ile temizlik yapılmasını sağlayabilir. 


0216 466 49 20
Mehmet Akif mh. Sarıyer sk. No: 7/2 Ümraniye/ İstanbul, Türkiye
sc