Yangın Sonrası Temizlik

Yangın sonrası temizlik oluşan kir ve is dolayısıyla temizlemesi çok zor ve uzmanlık isteyen bir daldır. Yangın sonrası temizlik uzman kadromuzla çözmeye hazırız.

Hiç kimsenin böyle bir facia ile karşılaşmaması elbette ki en büyük dileğimizdir ancak hayat devam ettiği sürece gerek ev gerekse iş yerlerinde zaman zaman yaşanan yangınlar için sonrasında temizlik desteği sağlayan kuruluşumuz, Yangın Sonrası Temizlik Yapan Şirketler içerisinde kapsam ve kalitesi ile en iddialı olanlardan bir tanesidir. Alanın büyüklüğü ve alevlerin bıraktığı hasarın durumuna göre profesyonel kadrosu ve modern donanımı ile mümkün olan en kısa sürede temizliğini sağlayarak yeniden kullanmanız için gerekli olan ilk adımları atan firmamız, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile sektörünün en iddialı temizlik desteğini sağlamaktadır.

Kazalar ve aksilikler çok büyük sorun oluşturabiliyor. Bu alanların başında ise en kötü senaryo ne yazık ki yangınlardan sonra ortaya çıkıyor. Hem son derece büyük maddi kayıp anlamını taşıyan yangınlar hem de temizliği son derece zor olan ve profesyonel destek gerektiren bir çalışmaya dönüşüyor. 

Temizlik sektöründe en çok dikkat çeken alanların başında yangın sonrası temizlik hizmetleri gelmektedir. Zira pek çok fırsatçı firma ve kişi bu durumda müşterilerin para sorgulaması yapmadan bir an önce zararı temizlemeyi düşüneceğinden son derece yüksek fiyatlar talep edebilmektedir. Bu yönü ile bakıldığında firmamız bu kurumlardan ayrı tutulması gereken ve her zaman müşterilerine iyi niyetle hizmet etmeyi amaçlamaktadır.

Yangın Sonrası Temizlik hizmetleri vermeye başladığımız dönemden bu yana karşılaştığımız her yangından sonra yaptığımız temizlik öncelikle mümkün olan en kısa sürede kaos ortamının temizlenmesine yönelik olmuştur. Bu sayede sunduğumuz temizlik araçları ve tüm temizlik personeli olayın ciddiyetine uygun ve bir an önce müşterilerimizin hayatlarının normal seyrine dönmesini amaçlayan seri çalışmalar olarak özetlenebilir. 

Firmamız her zaman hizmetlerinde öne çıkardığı temizlik dünyasında ki farkını yangın sonrası temizlik dede öne çıkartmaktadır. 

Yangın Sonrası Temizlik yapmanın tehlikeli olduğunun bilincinde hareket eden firma personellerimiz ortam güvenliğini sağlamak için son derece büyük ve titiz bir plan doğrultusunda çalışmaktadır. Bu sayede hem kısa sürede çalışmaya yaparak temizlik sağlanırken hem de olası tehlikeler maksimum düzeyde ortadan kaldırılacaktır. 

Yangın Sonrası Temizlik yapmak aslında bir güven işidir. Zira yangın bölgesine giremeyen müşterilerimizin hala sağlam olan değerli eşyalarının korunması son derece büyük önem taşımaktadır. Yangın sonrasında temizlik hizmeti sunan ekiplerimiz kurtarılan her türlü eşyayı tutanak altına alarak raporlar halinde müşterilerimize bildirmektedir.

Yangın Sonrası Temizlik yapmak zaman ve imkan meselesi olduğu için alt yapısı sağlam olmayan şirketlerin bu işte başarılı olması son derece zordur. Hiç karşılaşmak istemediğimiz yangın sonrası temizlik hizmetlerinde müşterilerimizin mağduriyetlerini gidermek amacı ile özel indirimler yaparak bir an önce normal hayata dönülebilmesi için elimizden geleni yapmayı görev bilmekteyiz.

Verdiğimiz hizmetler içerisinde en zorlu ve uzun zamana yayılan başlık olan, yüne yangının boyutlarına göre çeşitli sürelerde son derece titiz ve zahmetli yaklaşımlar ile temizlenebilen yangın alanlarında önceden bir ekspertiz çalışması yapan ve atılması gereken adımları en ince ayrıntısına kadar detaylandırarak zaman kaybı ve yaşanacak olası sorunların önüne geçen kuruluşumuz, Yangın Sonrası Temizlik Fiyatları belirlemesini de bu çalışma ardından yapmaktadır.

Alandaki enkazın kaldırılması, şayet kullanılabilir durumda olan eşyalar var ise kir ve kokudan arındırılması, mutfak ve banyoların temizliği gibi oldukça kapsamlı bir alanda çalışan ve ortaya çıkan görüntüyü bir an önce gözünüzün önünden kaldıran şirketimiz, zorlu ve bir o kadar da maliyetli olan bu işlemleri son derece cazip koşullarında sağlamaktadır. İşinde profesyonel olmuş, insan sağlığına ve çevreye zararı olmayan temizlik malzemesi kullanan ve mevcut durumdan kurtulmanız için en kısa zaman aralıklarında çalışan bir firma talebiniz var ise bizimle görüşmeden karar vermeyin, zira bulunduğu sektörün en cazip ve ekonomik hizmet desteğini sağlayan isimlerinden bir tanesi de biziz ve biz alanımızın en iddialısı ve profesyoneliyiz.


0216 466 49 20
Mehmet Akif mh. Sarıyer sk. No: 7/2 Ümraniye/ İstanbul, Türkiye
sc